X-lander x move nebo Britax romer 4 plus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tejuho
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 16.05.19 14:24
x-lander x move nebo Britax romer 4 plus?

Maminky, potrebovala bych poradit. Porad vaham pri vyberu kombinovaneho kocarku. Zuzila jsem vyber na tyto dva.Mate prosim zkusenosti at uz s jednim nebo druhym? Ktery by jste mi doporucily, prosim? Nebo nejaky uplne jiny tip? Dekujuu

Reakce:
Poison Eve
Závislačka 2576 příspěvků 16.05.19 14:37

@tejuho X-Lander je těžká neohrabaná krava, už bych ho nepořídila, brzy jsem se ho zbavila

tejuho
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 16.05.19 14:46

@Poison Eve no toho se bojim, jak ho budu tahat do Mhd :think:

Kiminkkka
Kecalka 302 příspěvků 16.05.19 15:15

Tak my máme X-lander kvůli terénu a vysokých kol a nemůžu si vynachválit, ale taky pravda, že bydlíme na vesnici a takový „těžký“ kočár potřebujeme :) Ale já se s ním netáhám po městě a MHD atd.. ale spíše na procházky do lesíka, k řece :)

Akorát teda nevím jestli máme x move :( to asi ne.. máme starší z roku 2016 myslím a na kočáru není značení jaká to je řada :(

Hearty
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 16.05.19 15:22

@tejuho ahoj. Já mám Britax bmotion 4 plus. Zatím mám na něm korbu nebo vajíčko, malá má necelé 2 měsíce. Ale jsem s výběrem spokojená. Dobře se mi ovládá, já teda cestuju všude s ní jen autem, MHD tu nemáme, takže to nevím, ale schody s ním vyjdu, nepřijde mi nějak moc těžký, skládá se super, a na procházkách zatím projel i ne úplně optimální terén, takže i v tomto ohledu ok, ačkoliv je to asi kočárek víc určený do města, zvládne příležitostně i pole :mrgreen:

tejuho
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 16.05.19 15:46

@Hearty super :palec:.Mne akorat vadi, ze sportak nejde otocit proti smeru jizdy.

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 16.05.19 21:43

@tejuho ahoj, za mě je X-lander x-move strašný kostitřes - je neodpružený. Je to hrozná škoda, protože kola obrovská, design za mě super, ale prostě to odpružení hrozně chybí. Měli jsme ho taky ve výběru, ale už je to nějaký ten rok, nevím, jak jsou na tom nové modely, ale myslím, že se to nezlepšilo…takže za mě určitě Britax.

tejuho
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 17.05.19 10:17

Tak jsem vcera byla vyzkouset v prodejne oba a jako kostitres mi teda xlander fakt neprisel. Naopak Britax me nemile prekvapil, prisel mi rozhrkanej a lacinej. :?

Hearty
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 17.05.19 10:53

@tejuho fakt? To mě překvapilo, mě přijde pevný a v pohodě. A to ho několikrát týdně skládám a drží jak má. Ale možná je to subjektivní no… Jinak k tomu otočení sporťáku, to mi nevadí, já potřebovala hlavně sporťák, který slozim vkuse, kvůli místě v autě. Ať nemusím sundávat tu nástavbu a crcat se s tím. :palec: vyhovuje mi to skládání jednou rukou na potažení. Ale přesně,.ideální je si to vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného ;)

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 17.05.19 20:11

@tejuho jasně - každému sedne do ruky něco jiného, takže je to hodně individuální. X-Lander pevný je, to zase ano, neymslím, že by byl rozhrkaný sám o sobě, ale není odpružený, takže potom hrká - nebo aspoň ten starší model, já ho vozila (kamarádka ho měla) i v lese a jako projel to, ale hrozně jsem se nadřela a vadilo mi to, jak nepruží…možná novější modely odpružili, nevím

Uživatel je onlineMalvinek
Nováček 3 příspěvky 30.05.19 16:42

Mám oba a každý má své výhody. Xmove jsem koupila především kvůli možnosti otočení sedačky čelem ke mně, to je pro mě nutnost. Taky mnohem míň drncá, než Britax. Je skvěle ovladatelný, prostorný a nedám na něj dopustit. Po Britaxu (ten jsem podědila) sahám, pokud jedu někam sama autem a čeká mě několikeré nakládání a vykládání, protože je to s ním proti Xlanderu opravdu rychlovka a je mnohem lehčí (jsem těhotná, tak se to hodí o to víc). No ale protože většinu dní jsem odkázaná na přesuny pěšky/mhd, využívám tak z 90 % Xlander.

Váš příspěvek
Reklama