YOUPA-LA QUICK SMART

505
6.2.06 21:41

YOUPA-LA QUICK SMART

Máte někdo prosím zkušenost s touto tříkolkou? Nebo můžete mi poslat odkaz na nějakou diskuzi, kde se o ní někdo zmiňuje? Předem díky Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1757
6.2.06 21:59

Ahoj jityy,

zkusenosti s ni nemam, videla jsem ji poprve az ted na obrazku. Jen me prekvapilo, ze ma jenom 2 kolecka. To neni trikolka, ale spis dvojkolka. Jen mi prijde, ze absolutne nemuze byt stabilni.

Docela rada bych uvitala nazor nekoho, kdo ji videl nazivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
7.2.06 00:04

Ahojky, tento kočárek jsem viděla osobně a snad se nikoho, kdo ho má, nedotknu, ale připadá mi spíš pro panenky - hrozně malilinký a takový „umělý“, nestabilní. Já bych ho tedy nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.2.06 00:41
lenka_ píše:
Ahoj jityy,

zkusenosti s ni nemam, videla jsem ji poprve az ted na obrazku. Jen me prekvapilo, ze ma jenom 2 kolecka. To neni trikolka, ale spis dvojkolka. Jen mi prijde, ze absolutne nemuze byt stabilni.

Docela rada bych uvitala nazor nekoho, kdo ji videl nazivo.

Má 3 - jen je to na tom obrázku špatně vidět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
7.2.06 08:52

Já vím že na tom obrázku je to divne vidět. Spíš mě zajímalo jestli je fakt nestabilní nebo v pohodě a jak staré dítě se do toho opravdu vejde?
Vzhledem k tomu ze pořád někde jsem tak se mi libil jako ten kočár na hodku na dve proste kdyz nekam potrebuji. Jinak mam trojkombinaci a s tou jsem spokojena, ale uz me nebavi kdyz nestihnu nizkopodlazku se doprosovat nekoho aby mi pomohl a ne vsude se da jit s kocarkem. Zatim to resim satkem ale prece jenom skoro devet kilo se pronese..........Tak doufam ze se ozve i nekdo kdo s nim ma zkusenosti. Kazdopádně díky za názory všem.

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
7.2.06 22:33

Hm, tak asi budu muset lozit nekde jinde ale nevim kde, abych se dopidila na nejake info :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
7.2.06 23:10

Jitty, zkus se zeptat na této diskusi: http://www.rodina.cz/diskuse76.htm.

Ale myslím, že asi opravdu budeš muset hledat, protože málokdo ten kočárek koupí, když vidí, jak vypadá. Stačí si na té diskusi dát do hledáčku vpravo nahoře Quick Smart.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
7.2.06 23:18

Tak jsem našla akorát tento komentář, kdy ho jedna maminka viděla naživo, jinak osobní zkušenosti nikde:

Ahoj všem,

dané golfky jsem už naživo viděla a zkoušela v obchodě na dceři a musím říct, že pro nás k nepoužití. Pro Sáru malé, stříška by se použít nedala a kolečka mají jako na dětském kočárku. U nás je nabízí jako „kočárek do letadla“, ale to skládání!! Asi by nám bohužel uletělo. :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
8.2.06 08:19

Mufinko, díky tak se zkusím poohlédnout asi ještě po něčem jiném..........když to tak vezmu kolem a kolem podle tech co ho videli nazivo.
Dík moc Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama