Yves Rocher

88
13.6.13 13:15

Yves Rocher

Už nějakou dobu nakupuji kosmetiku Yves Rocher, ale většinou jen sprcháče, šampóny, odličovač… Přece jen ta kosmetika není nejlevnější, jaké máte zkušenosti vy s krémy, a je v nich opravdu takový rozdíl ( že jsou přírodní) než když si koupím denní krém v drogérii. Díky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7576
13.6.13 13:18

Ja se po nich osypu. Jedine, co obcas pouzivam, je hloubkove cistici gel a bio aloe vera a kyselinou salycilovou s mikrocasteckama. Je to jeden z mala jemnych peelingu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
13.6.13 13:21

Já používám od nich krémy na problematickou pleť a jsou dobré, ještě mám rtěnku a neznám lepší, je hydratační a moc příjemně voní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
13.6.13 13:25

Já jsem od nich měla oční krém proti vráskám a vypěstovala jsem si po tom ekzém. Takže teď už jen od Eurecinu pro citlivou pleť a jsme spokojená ;) Jinak mně moc nevyhovovali ani ty bio šampóny, hrozně se mi po tom vysušovala pokožka hlavy. A co mám tělový krém, strašně mi vadí, jak je aromatický. Takže mně moc jejich kosmetika nevyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
13.6.13 13:29

Já teda na co nedám dopustit a kupuji už několik let je jejich dvousložkový odličovač na oči s chrpou. Vůbec neštípe v očích a perfektně odlíčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29099
13.6.13 13:32

Já jsem si kupovala krém na citlivou pleť a moc se mi líbilo, že se krásně roztíral, hydratoval, ale přitom nebyl mastný. Koupila jsem taky mamce k vánocům a ta si na něj stěžovala, že jí nevyhovuje. Taktéž jsem spokojená s tělovým mlékem. Ale třeba šampon mi od nich vůbec nevyhovuje. Musíš podle mě vyzkoušet, každému sedne něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
13.6.13 13:43

Díky všem za názory :* Já jsem si včera koupila to tělové máslo, normálně stojí asi 600, ale měli na něj slevu a stál 300. A jelikož mám hodně suchou kůži, tak jsem to chtěla vyzkoušet. Včera večer jsem se namazala a hezky se to vstřebalo a i ráno jsem měla pokožku hezky vláčnou a né mastnou. Ale obličej mám docela citlivý, tak se bojim. Koupim si krém za 700 a pak ho můžu vyhodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
13.6.13 13:45
@Bebinka29 píše:
Já teda na co nedám dopustit a kupuji už několik let je jejich dvousložkový odličovač na oči s chrpou. Vůbec neštípe v očích a perfektně odlíčí.

Zkoušela jsem i mnohé jiné odličovače a tenhle mi vyhovuje absolutně nejlíp :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
13.6.13 13:53

Musim teda říct, že odličovače od YR jsou super. Mám jak mléko, tak čistící vodu a nic jiného nechci ;) @Janík86 to musíš právě sama vyzkoušet, každý snese něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
13.6.13 14:02

@Ikente Já vím, že to musím vyzkoušet. Jen dělám takový malý průzkum, když mi řekne 45 lidí z padesáti, že ta kosmetika je na prd, tak jí ani zkoušet nebudu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
13.6.13 16:55

Já používám jejich krém hydratační, ale za ty peníze mi přijde nic moc..nevím jestli ho ještě koupím někdy. Pak mám od té samé řady čistící gel ten mi přijde fajn. A sprchové gely mají fajn, nejradši mám s vůní kávy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
13.6.13 19:03

@Janík86 Na neco maji i vzorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15095
13.6.13 20:15

Používám jejich odličovač s chrpou a řadu pro velmi suchou pleť. jsem s tím hodně spokojená. ale nakupuju většinou s 40% slevou - mám jejich členskou kartu a každý měsíc mám poukázku na slevu na nějaký výrobek. pak se to cenově dá dobře. za plné ceny bych asi nenakupovala, zdá se mi to osobně dost. ale zkus si vychytat akce. mívají je dost často i bez těch poukázek pro členy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.6.13 08:34

@AnitAma Na sprcháči s vůní kávy ujíždím nejvíc :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
14.6.13 08:38

Taky mám tu jejich kartu, už jedu další kolo razítek :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat