Z očr na očr?

234
22.3.20 20:24

Z očr na očr?

Ahoj, od 9.3. jsem s dítětem na očr kvůli nemoci (samozivitelka 16dni). Mezitím zavřeli školku a já bych tedy měla dobrat paragraf 24.3. a dne 25.3. čerpat osetrovne od skolky. Moje otázka zní, musí být mezi těmito dvěma očr den pauza? Dětská doktorka říká že nemusí, že oni vystavili paragraf na nemoc a to že mezitím zavřel y školy je věc jiná. Máte to taky někdo tak? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2208
22.3.20 20:40

Už týden zjišťuji to samé. Neštovice. V úterý končím, ale protože mi nikdo nedokáže přesně odpovědět a nemůžu nikde nic najít, raději půjdu, i s puntíkatým, ve středu do práce a ze školky budu nové očr loudit až od čtvrtka. Chci mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.3.20 20:46

No já přemýšlím, že si vezmu na ten jeden den indispozicni volno sick day :think: abych měla jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2208
22.3.20 21:19

I to by šlo, jen nevím, jak to přesně funguje. Mě napadla jen dovolená, ale nejjistější si budu, pokud budu mít v docházce ten den záznam o přítomnosti na pracovišti. Sick day nemáme. Nebo se případně domluvit na odpracování jindy, což mám reálné o některých sobotách, když se mi podaří udat dítě.
Ale taky mi přijde logické, ze když spolu očr nesouvisí, a každé vystaví někdo jiný, tak není třeba pauzy. Jen to nechci riskovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
23.3.20 16:08

Tak dle dnešní info s OSSZ být proluka nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2208
23.3.20 20:36

@Cidre děkuji za info :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
6.5.20 22:41

Ahoj mám otázku. Jsem na očr s dcerou kvůli uzavření školek, ta by měla k 25.5. zřejmě otevřít ale mám i syna který do školy nepůjde. Jde mi o to jestli když se otevře školka a skončí mi očr jestli mi vystaví k 25.5. očr na syna? Dcera by šla do školky a já na pár hodin denně do práce. Syn už má 10 let a doma sám vydrží. Jde to takhle udělat nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
7.5.20 17:56

@Helis88

Můžete mít OČR na syna, ale pokud budete každý den pracovat, byt pár hodin, tak ho nedostanete proplacené. Musela byste práci x OČR střídat po dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
7.5.20 20:47
@Cidre píše:
@Helis88Můžete mít OČR na syna, ale pokud budete každý den pracovat, byt pár hodin, tak ho nedostanete proplacené. Musela byste práci x OČR střídat po dnech.

Děkuji mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat