Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Tak já chci na podzim prodat Casualplay..bude dva roky ježděný a nový stál přes 20000 tisíc…je to trojkombinace a mylím,že ho víc jak za sedum neudám
![]()
Já kupovala PP gt3 za 13500,– a po roce a půl jako nový prodala za 4900,– a to jsem byla ráda, že se někdo ozval. ![]()
k.a.c.k.a.1 píše:
Já kupovala PP gt3 za 13500,– a po roce a půl jako nový prodala za 4900,– a to jsem byla ráda, že se někdo ozval.
No já bych si PP gt3 za ty prachy vzala hnedka
![]()
Chtěla bych prodat na podzim casual a koupit PP gt3…byl by pro malýho prostornější.
neli23 píše:
tak jsem ho dala za 6999kč a uvidím. pokud ho neprodám do září tak si ho nechám, odjezdím s ním zimu a pak ho zkusím prodat za levno.
Tak a je to vyřešený
![]()
Mám pocit, že ho teď kamarádka prodala za 5.500,–- Kč
a taky ho měla ještě v záruce.
bekky píše:
Taky bych řekla,že ho víc jak za 7 tisíc neprodáš
Trch je strašně zasycený ojetýma kočárama
taky bych souhlasila…je to o náhodě, zkus to třeba se to prodá i za 7tisíc ale jestli do pár týdnů neprodáš tak bych zlevnila ina 5tisíc. Je to těžký prodává se všeho mraky. Já třeba kupovala před 4lety Patron F3 - jezdil 2 roky, ted v něm rok a půl odvozím druhý mimi a pak bych ho taky ráda prodala - komplet jsem za kočárek dala 12tisíc - ale jsem realista - budu ráda když za něj dostanu 3 nebo 4 tisíce a to ještě přidám fusak. Je to opravdu o náhodě - je možný že ho prodáš hned za 7tisíc a třeba ho půl roku neprodáš - ale zkusila bych to, zlevnit můžeš vždy.
neli23 píše:
tak jsem ho dala za 6999kč a uvidím. pokud ho neprodám do září tak si ho nechám, odjezdím s ním zimu a pak ho zkusím prodat za levno.
Tak uvidíš, třeba se někdo ozve ![]()
Ale myslím, že ten kdo bude kupovat starší kočárek si za ty peníze koupí raději něco „lepšího“
kor, když za to koupíš 3kombinaci např. od Jané ![]()
Ahoj,nechci zakladatelce brát iluze,ale moje švagrová nabízí X-lander za 1500,PC 11 000,bazary jsou plné kočárků ![]()
navíc nový X-lander prý stojí okolo 7tis.
Já ho prodala za 3000 PC 7000.
Mě osobně přijde 7 tisíc moc…asi bych ho skusila dát za 6 tisíc, ale i tak by to bylo drahý…jinak ale držim palce, ať se ti to podaří ![]()
neli23 píše:
ahoj, chtěla bych se poradit s těmi co prodávají nebo kupují použité kočárky. chtela bych ten svůj prodat ale nevim jestli se mi to podari, jaká cena je prijatelná atd. když jsem nový kočárek kupovala za 9500kč+1700kč autosedačka (trojkombinace) kočárek je kupovaný min.rok v září.jezdilo se s ním od prosince, vypadá skoro jako nový. se sportákem se skoro nejezdilo.kolik myslíte že mám dát cenu aby ho někdo koupil??
no trošku přispěju
já prodávám kočárky už dva roky,jsem maniak
dorjan se nový pohybuje od 9000 kč,záleží také jakou má barvu,v jaké je stavu,ale vzhledem k tomu,že na netu je bazarových kočárků hodně,já bych ho dala za 5500 kč,pokud ho chceš prodat
lidi jsou dneska hodně opatrní co si za peníze koupí,zvlášť,když je to použitý kočárek,i když v záruce
hodně štěstí s prodejem ![]()
momi33 píše:
Ahoj,nechci zakladatelce brát iluze,ale moje švagrová nabízí X-lander za 1500,PC 11 000,bazary jsou plné kočárků
navíc nový X-lander prý stojí okolo 7tis.
Já ho prodala za 3000 PC 7000.
Pokud bych kupovala použitý kočár, v záruce či bez záruky,musel by stám min. polovinu než je prodejní cena celého kompletu.Toť má rada.
Za 7 tis. si myslím,že neprodáš.