Obavy z velkého ultrazvuku

Anonymní
29.7.19 11:48

Za týden na velký utz

Ahoj za týden mám jít ve 20 tt na velký utz a strašně se bojím. Od začátku je těhotenství v pořádku, testy ve 13tt screening vyšli jak nejlépe mohli. Ale stejně se šíleně bojím na ten velký ultrazvuk. Měl to někdo podobné? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
510
29.7.19 11:57

Ja se bala cele tehotenstvi a myslim, ze je to uplne normalni. Zkus se od toho trochu odprostit, budes se bat uz cely zivot… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
29.7.19 11:59

Taky jdu příští týden. Jsem spíš nervózní z toho, že ještě pořádně necítím pohyby :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:00

@Mimis2017 To já bych řekla že je snad cítím zase dost.. Na druhou stranu si říkám jestli to nejsou střeva… Ale co by dělali uprostřed podbřišku? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1648
29.7.19 12:03
@Anonymní píše:
@Mimis2017 To já bych řekla že je snad cítím zase dost.. Na druhou stranu si říkám jestli to nejsou střeva… Ale co by dělali uprostřed podbřišku? :mrgreen:

Tak vidíš není se čeho bát :hug:. Já cítím jen občas trochu. Zatím to neřeším a doufám, že je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.19 12:46

Taky před genetiku jsem měla hrozný strach aby bylo vše v pořádku, samozřejmě bylo ;) ale já i když jsem chodila na ozvy a tak měla jsem vždycky strach aby se něco nepodělalo no celé těhotenství jsem měla pořád něco. neboj pokud už máš teď vše dobré tak bude všechno v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
29.7.19 13:47

@Kristýna 526 taky jsem byla na geneticky konzultaci a pak utz a vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.19 19:56

Ahoj maminky mam dotaz jsem 24 tyden.. Dela se v tomto tydnu vnitrni vysetreni? 30.rijna jdu na kontrolu tak abych vedela co me ceka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
23.10.19 21:45

@Daridamianek nene nedělá to se dělá jen na začátku..v tomto týdnu už jde všechno dobře vidět..
Vnitřní mě dělala akorát když jsem měla nějaký problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 10:21

@Kajka9 tak to jsem si oddychla dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu