Jak odbarvit zabarvené prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IIIrca
Povídálka 24 příspěvků 29.01.10 16:23
zabarvené prádlo

pomoooc prosím,hodila jsem do pračky s bílým, tmavou mikinu,mylsela jsem že nebude pouštět bo tam měla bílé pruhy,ale…ted mám věci fialkové a né bílé.Pomůže mi na to ten přípravek na skvrny????Díky

Reakce:
jana_m
Závislačka 4972 příspěvků 29.01.10 16:45

Pokud máš ty věci čistě bílé - teda myslím původně, tak bych koupila bělidlo v prášku, to tu barvu vyžere a zase to bude bílé.. Ale pokud je to bílá s nějakým vzorkem, vyžere to i tu jinou barvu.. :nevim:
Ale přípravek na skvrny na tohle asi nezabere.. :-(

IIIrca
Povídálka 24 příspěvků 29.01.10 16:46

díky,vyzkouším to jsem z toho neštastná

jana_m
Závislačka 4972 příspěvků 29.01.10 17:03

Snad to zabere.. Mě se jednou stalo, že se mi obarvil bílý límeček u červeného trika. Bělidlo zabralo, ale bohužel se mi to rozlilo až za límeček (byla to hodně savá látka) a pod límečkem mi to vyžralo tu červenou a měla jsem tam žlutý flek.. :-( Takže na to pozor, chce to bělit opravdu jen čistě bílé věci, protože je to asi nějaká žiravina, takže to barvy zničí..

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 29.01.10 20:08
jana_m píše:
Pokud máš ty věci čistě bílé - teda myslím původně, tak bych koupila bělidlo v prášku, to tu barvu vyžere a zase to bude bílé.. Ale pokud je to bílá s nějakým vzorkem, vyžere to i tu jinou barvu.. :nevim:
Ale přípravek na skvrny na tohle asi nezabere.. :-(

Pro tento případ - prádlo původně celé bílé - se mi skvěle osvědčila DUHA bělící prášek v bílém obalu :pankac: :mavam:

Sunnny
Kelišová 5428 příspěvků 29.01.10 21:45

Dobře vybělí i savo,někdy tam ten vzorek i zůstane.Chce to opatrně zkusit.

ZdenkaX
Povídálka 14 příspěvků 29.01.10 23:20

bělidlo… nebo trochu inspirace a uprav to dále do umělwckého kousku :palec:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 31.01.10 23:48

U nás v drogerce jsem sehnala prášek, který se přímo jmenoval „Prostředek na omylem obarvené prádlo“ nebo tak nějak :roll: Zabral perfektně!!!!!

Vedmedyce
Nováček 2 příspěvky 28.01.15 10:01

Já jsme pro změnu už podruhé dala do pračky s bílým prádlem žlutý ručník, který se má prát na 40 v domnění, že už se na těch 40 stupňů nic nestane a on zase pustil barvu :cert: Byla jsem tak naštvaná, že jsem to v ten moment hodila zpátky do pračky na 60 (samozřejmě bez ručníku :) ) a přidala vrchovatou odměrku Vanishe na barevné. Teď na to koukám, jak se to v pračce převaluje a vypadá, že to krásně pustilo už po pár mácháních. Pokud však prádlo není bavlněné, tak nepomůžou ani odbarvovače. Už jsem zkoušela kdeco.

Váš příspěvek
Reklama