Zeď za postelí

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 29.01.10 13:57
zeď za postelí

Zdravím Vás,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Už jsem z toho zoufalá. Malý má ani ne 2 měsíce vlastní postel, ne postýlku a zeď za postelí vypadá katastrofálně. Jak to řešíte Vy?? Máte nějaké vychytávky, jak to zakrýt a předejít tak hnusným skvrnám na zdi? Co máte Vy za postelemi??

Děkuji za Vaše rady :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Barulátko
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 29.01.10 14:04

Ahojky!

My tam zatím nemáme nic - malá mi nechce sama v pokojíčku spát. Ale chystám se pořídit kapsáře.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.01.10 14:11

My měli za dospělácou rozkládací postelí na zdi normálně plovoucí podlahu. Vzali jsme tu nejlacinější a vypadala celkem efektně. Koukni:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 29.01.10 14:12

Určitě kapsář, na MMB jich mají mraky a opravdu krásných, chrání zeĎ, malý si do něj může dát hračky a ještě ho zeď nestudí.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 29.01.10 14:26

Také kapsář..Ještě mě napadlo z dětsví, takový ten rákos( roleta) - my máme z obi pod věšáky v předsíni aby se zed neodělala o bundy a super..

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 29.01.10 14:33

GINA a jak jsem ji tam lepili?? O tom kapsáři taky uvažuju, ale asi bych si ho ušila sama… Jen mě tak napadá, jak se pak přidělá?? A spíše mám strach, že mi ho to moje zvířátko ve spaní strhne… :lol: Už nad tím přemýšlím jakou dobu… I ten rákos mi přijde jako parádní věc, ale nedovedu si představit, jak to bude vypadat v dětském pokoji… :-? Už jen proto, že ho ten můj chce dát zevnitř na plot - prej abysme na zahradě nebyli jak ve výběhu a já se mohla po zahradě producírovat v plavečkách :lol: :lol:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 29.01.10 14:36

Dá se přivrtat do stěny lišta, na ni pak poutkama na háčky nebo na sucháč, mašličkama na tyčku, která by byla na té liště, v pořadu Bydlení je hra měli spoustu variant, já milovala díly s Ivou (příjmení nevím, mluvili k ní křestním), ta měla super nápady.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 29.01.10 14:38

Jo a ten rákos se loupe, teda děti tomu dost pomáhají (máme ale ne v dětském pokoji) a mít to v posteli - je to pak docela ostrý. Stačí někdy trochu víc štrejchnout a je to. Ne často, ale stačí.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.01.10 14:47

Lucie, nic jsme nelepili, to by pak asi nešlo sundat, tu plovoučku drží ty malé okrajové lišty (ty jsou přišroubované do zdi) a vespod je lišta větší, taková ta co se normálně prodává k podlahovkám. Je fakt, že ty lišty si přítel frézoval sám a děsně se s tím crcal :twisted:
Rákos jsem mívala jako malá za postelí a dodnes, když si uvědomím, jak mě lákalo ho uždibovat a ty provázky shrnovat všelijak k sobě, tak chápu jak asi musí synka lákat čudlíky od videa atd. :mrgreen:

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 29.01.10 14:54
Gina108 píše:
Rákos jsem mívala jako malá za postelí a dodnes, když si uvědomím, jak mě lákalo ho uždibovat a ty provázky shrnovat všelijak k sobě, tak chápu jak asi musí synka lákat čudlíky od videa atd. :mrgreen:

Jééééé, taky zápasíme - nejen s videem… :lol: :lol: :lol:
Aha - ty jo… No ale nápad super… Zkusím přetlumočit, co mi na to řekne… Je fakt, že my si taky všechno děláme sami… A někdy je to teda k vzteku - ještě teď si vzpomínám, jak nadával, když jsme montovali krycí panel k vaně…

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 29.01.10 15:02

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 29.01.10 15:21

My jsme měli s bráchou ty rákosové rohože - potvrzuju, loupe se to, za postelí byl z toho vždycky čurbes. Kamarádka má (ve svém ještě dětském pokoji :lol: ) nalepený korek - to mi přijde super - je to teplé, neodírá se to, dá se to otřít hadrem :mrgreen:

chocholka
Echt Kelišová 9063 příspěvků 29.01.10 15:39

My máme u postele kapsář.Nahoře je v tunýlku lišta a ta je přivrtaná do zdi.
Tady je kousek vidět.

zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 29.01.10 15:55

alebo taketo daco..

my budeme davat nejaky ten textil za poschodovu postel.. teda na stenu pre spodnu postel..hlavne aby to dorbec nemal studene..ked sa prigula k stene..ono to vie riadne chladit..
tie kapsare su usite len tak z latky, alebo sa dava dovnutra nejaka ta vypln ??

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 29.01.10 16:02

my jsme meli korek z OBI, krasny, mekkoucky, no vydrzel velmi kratce. Kdyz byla Emicka v klidu sama v pokojicku, byla jistota, ze olupuje korek, obcas se k ni pridala naka kamaradka. Sileny lakadlo, bohuzel to slo trochu i se stukem, tak ten nedoporucim. Ja jsem mela v detstvi nakou rohoz, ale hrozne jsem to onoumavala, asi je to naky neodolatelny. Kapsar je vyborny napad :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >