Zablokovaný účet era

Anonymní
20.1.20 08:22

Zablokovany ucet era

Zdravím, nevim kde jinde se poptat, ale vrtá mi to hlavou :nevim: Už víc jak rok nepoužívám jeden můj účet na eře, při přihlášení jsem zjistila, že je zablokovany, ale byla jsem tam něco málo v minusu. Nevíte, jestli by mi dali vědět, kdyby chtěli minusovou částku dorovnat? Jde mi o to, aby na mě za pár let nenabehli, i když mi nedali vědět vůbec o ničem. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21982
20.1.20 08:24
@Anonymní píše:
Zdravím, nevim kde jinde se poptat, ale vrtá mi to hlavou :nevim: Už víc jak rok nepoužívám jeden můj účet na eře, při přihlášení jsem zjistila, že je zablokovany, ale byla jsem tam něco málo v minusu. Nevíte, jestli by mi dali vědět, kdyby chtěli minusovou částku dorovnat? Jde mi o to, aby na mě za pár let nenabehli, i když mi nedali vědět vůbec o ničem. Děkuji za odpovědi

Volej nějakou zákaznickou linku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446
20.1.20 08:34
@Anonymní píše:

Může to být tím. A nebo to třeba může souviset s tou novou vlnou ověřování. Rozhodně tam zavolej a počítej, že to doplatit budeš muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 10:50

Děkuju za odpovědi, zavolala jsem a mám to vyřešené a zaplacené

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie