Začal se pokakávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 13:53
Zacal se pokakavat

Ahoj. Uz jsen zoufala. Syn (v cervenci mel 3roky) je uz tak pul roku odplinovany pres den. Na noc jsme zkouseli odplinovat taly ale zatim neuspesne. Na zachod se naucil temer hned, ale vzdy si trochu ucvrnknul, nez si uvedomil, ze se mu chce curat. Pak se to zlepsilo a chodil v pohode. Posledni tri dny se zacal pripokakavat. Fakt nevim cim to muze byt. Poradte :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 21.10.14 13:57

Maty mel v tomto veku stejny obdobi- bylo to na dovolene… preslo to, jak to zacalo…cca 10 dni to trvalo? prislo mi, ze je z toho sam nestastnej, ale on je cimrdlina- mozna mu vadily cizi zachody…jinak v te dobe bez plen cca rok

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 14:02

Jak připokakávat? Kakat normálně chodí? Tyhle problémy jinak bývají v 90% případů vždycky v hlavě. Nezměnilo se u vás něco? Cokoliv, klidně i nějaká hovadina, drobnost, co by tě v životě nenapadla, může být tím zakopaným psem.

Příspěvek upraven 13.05.15 v 13:29

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 14:08

@Fima no dnes uz mel 3× trosku ve slipech. :( pak sedi na zachode a za chvilku zase. Do zachodu ne. Zmena v posledni dobe me moc nenapada mimino ma uz 4mesice stehovani pred trema mesici. Ma ted akorat obdobi kdy furt knoura kvuli kazde blbine

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 14:24

@Kofolová Takže do záchodu kakat teď odmítá, jestli to chápu správně? Pokud předtím normálně chodil, tak bych fakt hledala někde něco. Může klidně začít žárlit na mimčo i teď, může vás tímto způsobem „trestat“. Píšeš, že je to teprve 3 dny, tak bych tomu dala čas, sledovala ho a uvidíš, co bude dál. Třeba to dlouho trvat nebude, přála bych ti to. Nic víc stejně dělat momentálně nemůžeš.

Příspěvek upraven 13.05.15 v 13:28

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 14:28

@Fima páni nedes me. Nevim jestli to dela naschval. Vcera se nakonec vykadil do zachodu do 5ti pokakanych slipech. A paj uz dobry. Ted nakonec uz do zachodu kadil.

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 14:30
@Fima píše:
@Kofolová Takže do záchodu kakat teď odmítá, jestli to chápu správně? Pokud předtím normálně chodil, tak bych fakt hledala někde něco. Může klidně začít žárlit na mimčo i teď, může vás tímto způsobem „trestat“. Píšeš, že je to teprve 3 dny, tak bych tomu dala čas, sledovala ho a uvidíš, co bude dál. Třeba to dlouho trvat nebude, přála bych ti to. Nic víc stejně dělat momentálně nemůžeš.Mě dítě v podstatě nekadilo pořádně rok a půl, z toho poslední rok byl totální peklo. V hounech jsem se hrabala x-krát denně, pak to došlo do stádia, že byl „pokaděný“ nonstop. V květnu nekadil celé tři týdny vůbec, to jsme skončili na klystýrech ve špitále… děs a běs, nikomu tohle nepřeju. :zed:

8o 8o 8o Tak to je mazec, děsíš mě :? Moje 2,5 letá totiž kakala na záchod jen jednou, jinak kaká jen do plíny, když se vzbudí :zed: Už by ani plínu na spaní po o mít nemusela, nechávám jí jen kvůli tomuhle. Tak to potěš koště jak to může dopadnout

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 14:33

Jinak dodam ze zezacatku kadil jen do nocniku. Do zachodu jen cural. Asi lepsi poloha nohou

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 14:34

Nas maly chodi jen na nocnik kadit…a to je mu pet…na zachode je uplne zoufaly..

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 14:42

Me je docela jedno kde se vykaka. U postylky ma nocnik a v koupelne je zachod a ke to na nem kam si zajde :nevim:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 14:45

Holky já se ptala mamky jestli neví co mám dělat s malou s tím kakáním a ona mi řekla že neví, že to nezažila. Že my jsme chodili na nočník už v roce a půl, to jsme byli přece jen ještě takový tvárnější a nevymýšleli jsme takový kraviny :think: A já když to tady tak čtu poslední dobou, tak s tím má fakt hodně dětí problémy. Je možný, že by to byla pravda? :think: Ta moje rošťačka nepůjde kakat na záchod a nepůjde. A takový celodenní scény co dokáže dělat když potřebuje a zadržuje to, no :roll: :roll:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 14:50

@celipipka54 v roce a pul si syna na nocniku nedokazu predstavit bohuzel :nevim:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 14:56
@Kofolová píše:
@celipipka54 v roce a pul si syna na nocniku nedokazu predstavit bohuzel :nevim:

Ale však já taky ne, já to malou učila až nějak ve dvou letech venku, byla bez plínek ani né za mésíc. A nás to učili od jenoho roku a bez plínek jsme byli v roce a půl, takže je jasný, že druhou dceru to stejně zase budu učit zhruba ve dvou letech v létě. Vůbec nechci aby to vyznělo nějak blbě, jen by mě fakt zajímalo, jestli je na tom něco pravdy :think:

terulína
Neúnavná pisatelka 16823 příspěvků 21.10.14 14:58

Dcera tohle měla na dovolené- zácpu a pak se asi měsíc podělávala do kalhotek 8o
Pak se to samo srovnalo.
Určitě je to psychického rázu a může to souviset s novým sourozencem, možná si to teď více uvědomuje.
Jestli to jde, nedělala bych z toho vědu (když to dříve šlo, tak to půjde později taky)… pokud např. nechodí do školky.

U nás zafungovaly blbiny typu: slyším bobíka, chce ven z bříška atd. :lol: a pak chvály kopec.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65072 příspěvků 21.10.14 15:03

@Fima A bylo něco, co zafungovalo, nebo to odeznělo „samo“? U nás vím, že je problém způsoben změnou prostředí, takže to řeším vždy na táboře apod.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >