Zachraň trosečníky déčko hra

3049
14.7.20 15:12

Zachraň trosečníky déčko hra

Ahojte, nehledal někdo schránku v Jičíně u Valdštejnské lodžie? Našli jsme strom a prohlédli, ale nenašli. Náš mladé je z toho celý špatný, tak by mě jen zajímalo, jestli neumíme hledat nebo ji někdo odnesl.. Díky všem, jsme tu na dovolené do pátku, tak jestli jsme jen slepí, ještě bychom to šli jednou zkusit.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9419
14.7.20 19:02

Občas se to stane, my jsme za ty roky her z Déčka hledali asi 6× a 2× z toho tam nic nebylo. Zkus se podívat třeba večer na mapu, většinou to už někdo nahlásí a stanoviště se deaktivuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3049
14.7.20 19:11

@AnastazieB Díky, zatím to na mapě je právě aktivní. Tak uvidím, do pátku máme čas :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
14.7.20 19:13

Minulý rok byla ve Valdštejnské lodžii schránka v jedlém kaštanu, a byla tam tak zašoupnutá, že jsme ji taky málem nenašli, letos tam budeme mít cestu až v srpnu. Měli jste se zeptat přímo v té lodžii v kavárně. O tu schránku se tam podle mě stará někdo odtamtud :think:, na webu je pořád aktivní.
Zkuste si spravit chuť na Valdštejně, v Hořicích apod. (tam si alespoň dáte trubičky), koukala jsem, že je tam toho v okolí docela dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3049
14.7.20 19:56

@zrcadlo Jj, my to máme zítra v plánu, tak snad. To mě nenapadlo se zeptat v kavárně. Příště budu moudřejší. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama