Zácpa ze stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 09:08
Zácpa stres

Ahoj ženy, posledni měsíc mám velký problém s vyprazdňováním. Když jsem doma, nikam dopoledne nemusím, je vše ok. Teď jsem ale nastoupila do nové práce, a i když vstanu o 2h dřívq, abych měla klid, mám zacpu a nepomuze horká voda, nic.
Nevíte, jak se s tím dá bojovat? Já když si nedojdu ráno, tak už si nedojdu jindy přes den a už jsem z toho vážně unavená.

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 03.04.19 09:48
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, posledni měsíc mám velký problém s vyprazdňováním. Když jsem doma, nikam dopoledne nemusím, je vše ok. Teď jsem ale nastoupila do nové práce, a i když vstanu o 2h dřívq, abych měla klid, mám zacpu a nepomuze horká voda, nic.
Nevíte, jak se s tím dá bojovat? Já když si nedojdu ráno, tak už si nedojdu jindy přes den a už jsem z toho vážně unavená.

Ahoj,

řekla bych, že to chce čas a uklidnit se. Zvyknout si na novou situaci, že chodíš do práce - nová práce stresuje, než se zaběhneš.

Když už by to fakt nešlo, koupila bych si čípky. Přímo projímadlo není dobré, protože pak střeva zleniví.

Máš nějaký ranní rituál, jako třeba dát si kafe, snídani, apod?

Lerista
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 11:07

Ale nemusi se prece chodit na velkou kazdy den. Ja chodim 2 -3× tydne a je to taky v poradku. Po lecich mam rekord 17 dnu, kdy jsem nebyla a to jsem myslela ze uz fakt pujdu doktoru.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 03.04.19 11:19
@Lerista píše:
Ale nemusi se prece chodit na velkou kazdy den. Ja chodim 2 -3× tydne a je to taky v poradku. Po lecich mam rekord 17 dnu, kdy jsem nebyla a to jsem myslela ze uz fakt pujdu doktoru.

Je zdravé chodit ale denně a nezadržovat. Je prokázána i souvislost zácpy s rakovinou konečníku :think:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 16:16

@chs.jasmin Kojená miminka také kakají 10× denně nebo 1× za 10 dnů. Tedy stonásobně různá frekvence. Brala bych to tedy s rezervou. Zdravých věcí je…

chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 03.04.19 20:16
@Lerista píše:
@chs.jasmin Kojená miminka také kakají 10× denně nebo 1× za 10 dnů. Tedy stonásobně různá frekvence. Brala bych to tedy s rezervou. Zdravých věcí je…

Tak tam je jiná strava, jiné složení stolice … :nevim: to bych moc nesrovnávala

Váš příspěvek
Reklama