Žádost o byt v Brně

121
25.6.13 10:32

žádost o byt v Brně

Ahoj potřebuji radu.Chci si zažádat o větší byt, jsem teď v 2kk v městském bytě v medlánkách na dobu neurčitoJsem samoživitelka,3 děti.
V Medlánkách je málo státnich bytů, tak bych se asi nedočkala. Volala jsem do Řečkovic a že nedokážou říct jak dlouho bych čekala. Mám představu max 2 roky čekat.

Nemáte některá z vás zkušenost v které části je to nejrychlejší. Díky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29582
25.6.13 10:39

A co hledat výměnu přes realitky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
25.6.13 10:44

To nevím jestli by to šlo, bydlím v bytě socialním, pro lidi s nišim přijmem. Rodiny s dětmi, postižený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
25.6.13 10:59

Co kohoutovice nebo bystrc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
25.6.13 11:04

Kohoutovice určitě ne, tam přidělujou fakt jen jednou za čas a spíš 1+1 (mají to i na stránkách).. Spíš bych zkusila Žabiny… Ale nevím, jak je to teď… My jsme dávali v roce 2011 žádost, kterou přijali, po cca roce jsme začli podávat registrace na jednotlivý byty a po cca roce a půl nám jeden byt přidělili (reálně jsme tam nasypali registrace asi na 5 - 6 bytů…). Ale je to hodně o štěstí, no… :nevim: Větších bytů nebývá v nabídce zas tolik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
25.6.13 11:41

Brno - Sever, kamarád tam dostal byt zhruba po půl roce od podání žádosti, a to bylo ještě v době regulovaných nájmů, kdy byty nebyly, teď po deregulaci vím o min. o třech velkých volných bytech v jednom domě, dlouhodobě neobsazených, jen teda nevím, jestli to lidi nechtějí, nebo to úředníci někomu schovávají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
25.6.13 12:09

@Kůželíná : nechteji protoze najem sel nahoru.Ted se o tom cetla.Sice to psali o Brne stredu ale i tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
25.6.13 14:05

Děkuji za rady, asi zkusím obvolávat městský části. Nejhorší že mě nedokážou říct aspoň odhad jak dlouho budu čekat. Jestli 2 nebo 5 let.Pak člověk neví kam si žádost má dát, když může mít jen jednu. :| :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat