Žádost o ruku přítele

22.8.20 17:09

Žádost o ruku přítele

Ahooj, jdu se poradit. Jak svého přítele požádat o ruku???? vím že je to dost nezvyklé ale, vím že když to neudělám já tak on sám se do toho nedokope. Měli jsme jisté problémy, byli jsme rok od sebe a teď začínáme spolu zas tak nějak bejt. S tím že jsme se celý rok vlastně výdali. Vím že s ním chci bejt a vše kolem toho ale nevím jak to udělat. Jestli mu mám koupit nějaký pratýnek nebo něco jiného ????????. Chci to udělat zítra na jeho narozeniny. Večeři, romantika, procházka. Ale nevím co mu koupit ????tak bych chtěla poradit ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4643
22.8.20 17:13

Byli jste rok od sebe, začínáte spolu „tak nějak bejt“…

Poradím ti, NEDĚLEJ TO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
22.8.20 17:13

@máma123741 a fakt se tak moc chceš vdávat? mě to přijde divný…to už těm chlapům fakt nic nezbude :-) A to nic proti emancipaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
22.8.20 17:14

Ještě počkej, třeba do toho potřebuje dozrát a za rok tě požádá sám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
22.8.20 17:15

Jen tak mimo téma - jsi připravená, ze by třeba mohl říct ne? Nechceš mu dát k narozkám něco jiného, když jste tak nějak rok byli od sebe a počkat třeba na Vánoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 17:15

@Ms.Ragdoll
Byli jsme rok od sebe ale po celý rok jsme se vlastně spoly vídali, trávili spolu čas tak nějak jako by se nic nezměnilo. Ale teď jsme si řekli že se k sobě vrátíme oficiálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 17:16

@akavi ano, samozřejmě že jsem uvažovala o tom že by mohl říct ne. Ale nějak tomu věřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
22.8.20 17:17
@máma123741 píše:
@Ms.Ragdoll
Byli jsme rok od sebe ale po celý rok jsme se vlastně spoly vídali, trávili spolu čas tak nějak jako by se nic nezměnilo. Ale teď jsme si řekli že se k sobě vrátíme oficiálně.

A o svatbě jste se spolu bavili? Chce se výhledově ženit? A dle nicku soudím, že máš dítě. To máte spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 17:19

@Ms.Ragdoll nene dítě nemáme jen nick mám z důvodu takto že mi je tak říkáno 😀 😀
Tak nějak nebavili. Ale já to tak cítím. A cítím že když něco neudělám já tak se toho nedočkám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5141
22.8.20 17:21

Vezmi ho do vasi oblibene restaurace, nejlepe takove, kde vas stamgasti i personal znaji. S cisnikem se domluv, aby v hodinu H zajistil ticho a pozornost vsech okolo, pustil vas oblibeny song, poklekni pred nim s ruzi v zubech a hlasite ho pozadej o ruku. Zadne klise typu prsten v dezertu ci sklenicce nedoporucuji, ale nezapomen na pravidlo, ze prsten ma byt v cene minimalne tri mesicnich platu, aby ten holomek videl, ze si ho vazis a jsi ochotna do nej investovat. Potlesk mistnich zarucen a vase zasnuby budou dozajista dnem, ktery malokdo zapomene.
A hodne stesti na vasi spolecne ceste, deti :*.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
22.8.20 17:23
@máma123741 píše:
@Ms.Ragdoll nene dítě nemáme jen nick mám z důvodu takto že mi je tak říkáno 😀 😀
Tak nějak nebavili. Ale já to tak cítím. A cítím že když něco neudělám já tak se toho nedočkám :roll:

Zásadní chyba. O čem spolu vlastně mluvíte, když ani nevíš, jak se staví k manželství? Obzvlášt když ty sama o něj tolik stojíš.

Čím víc píšeš, tím větší blbost mi to přijde. Nedělej to. Vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
22.8.20 17:26

To bude nejspíš překvápko :mrgreen: počítáš i s tím že řekne že ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 17:26

@Ms.Ragdoll kdysi jsme se o tom samozrejme bavili. Ale v nejbližší době ne. Myslím že už je dost starý na to a myslím že už jsme celkově dost dlouho spolu a známe se. Myslím si že kdyby se mnou něchtěl bejt tak není. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 17:27

@Markéta80 počítám ale přeju si aby řekl ano :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
22.8.20 17:29
@máma123741 píše:
@Ms.Ragdoll kdysi jsme se o tom samozrejme bavili. Ale v nejbližší době ne. Myslím že už je dost starý na to a myslím že už jsme celkově dost dlouho spolu a známe se. Myslím si že kdyby se mnou něchtěl bejt tak není. :roll:

Ale on je docela zásadní rozdíl v tom, s někým " jen tak nějak být", a být ženatý. :mrgreen:

Spousta lidí je s někým ve vztahu a o svatbu přitom v žádným případě nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama