Zahraniční Bc, české Mgr?

3
20.8.21 06:49

Zahraniční Bc, české Mgr?

Zdravím všechny, mám takový studijní dotaz. Mám vystudovanou vyšší odbornou školu a nyní zvažuji možnost ročního bakalářského studia. Jde mi o to, že zmíněná vysoká škola je oficiálně slovenská a soukromá, je oficiálně uznávaná MŠMT Slovenska a má registraci MŠMT ČR. Je tedy možné po absolvování Bc. ze studia na této škole na veřejnou vysokou školu (Mgr) v ČR? Já už se ztrácím v množství informací, proto zjišťuji, zda máte některá zkušenosti či lepší informace, než já. Všem děkuji za odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32494
20.8.21 07:00
@M.789 píše:
Zdravím všechny, mám takový studijní dotaz. Mám vystudovanou vyšší odbornou školu a nyní zvažuji možnost ročního bakalářského studia. Jde mi o to, že zmíněná vysoká škola je oficiálně slovenská a soukromá, je oficiálně uznávaná MŠMT Slovenska a má registraci MŠMT ČR. Je tedy možné po absolvování Bc. ze studia na této škole na veřejnou vysokou školu (Mgr) v ČR? Já už se ztrácím v množství informací, proto zjišťuji, zda máte některá zkušenosti či lepší informace, než já. Všem děkuji za odpovědi!

Je to možné. Znamy ma na Slovensku bakalare, bude pokračovat od zari tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.8.21 07:02

@vokishka Děkuji za odpověď! Každá zkušenost se počítá :D Jde mi o to, že tímhle studiem bych mohla být Mgr. za tři roky, což je přeci jen laskavější, než začít od nuly na pět let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
20.8.21 07:34
@M.789 píše:
@vokishka Děkuji za odpověď! Každá zkušenost se počítá :D Jde mi o to, že tímhle studiem bych mohla být Mgr. za tři roky, což je přeci jen laskavější, než začít od nuly na pět let.

Samozřejmě, pokud ti nevadí úroveň Soukr. Škol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.8.21 07:36

@Kfětoslava Samozřejmě vím, že to není to samé, co veřejné VŠ, proto bych chtěla magisterské studium jinde. Jde mi naneštěstí jen o ten jeden rok bakalářského studia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
20.8.21 08:14
@Kfětoslava píše:
Samozřejmě, pokud ti nevadí úroveň Soukr. Škol

Hihi… kdyz jsem se hlasila na VS, mela jsem v zaloze i soukromou. Jsem rada, ze vysla verejna. Mimo to, ze jsem nemusela platit skolne, tak predevsim nebyla na studium tak narocna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat