Žaludeční vřed?

216
14.5.16 15:11

Žaludeční vřed?

Dobry den maminky. Rada bych se zeptala jak se vam projevovaly žaludeční vředy a jak je vám dr. léčila? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27814
14.5.16 15:40

Bolest pod hrudní kostí. Tlačilo mě jídlo v žaludku.

Jednou už byly bolesti velké, že jsem volala sanitu, vzali mě do špitálu, nějak. dobu jen umělá výživa do žíly a pak přesnídávka či co (už je to dlouho),jinak léky, které prý vřed „zmenšovaly“ tak, až po něm zůstala malá jizvička.

Ale byl - potvora,4,5cm velký, normálně prý tak 3cm, tak gastro 3× za 2 měsíce.. :poblion:,ale pak už ok. I když 1× za pár let mě bolí žaludek (se toho prý člověk už úplně nezbaví),tak tbl. a pak to přejde.
Jéé, kdyby to tak bylo jediné, co mě zdravotně trápí..ale tj. už jiný příběh. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22885
14.5.16 23:54

Měla jsem hladovou bolest. Po jídle se to na chvíli zlepšilo. Měla jsem bolesti, že jsem málem lezla po zdi a velkou únavu. Dostala jsem léky - inhibitory protonové pumpy (Ulcosan - už se nevyrábí). Trpěla jsem na to asi sedm let. Nakonec mi pomohla tahle kombinace. Léky na uklidnění, stále něco jíst, aby nebyl žaludek prázdný a heřmánkový čaj. Ráno půl litru na lačný žaludek a ležet 10 minut na jednom boku, pak na druhém, na zádech a na břiše. Výborný je taky čaj z lnice květel - hnusný jak…, ale pomáhá. Nicméně, chce to nejdřív vyšetření na gastru a pokud zjistí Helicobacter, tak antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat