Mám opustit práci ve zkušebce, pro nejistou novou?

Anonymní
27.4.20 13:14

Zamestnani, prosim o vas nazor

Ahoj holky, prosim o vas nahled na situaci. Za mesic mi konci zkusebni doba, ale prace byl omyl a cekame vyberove rizeni do jineho zamestnani, ktere ale probehne diky soucasnymu stavu az co mi skonci zkusebka ve stavajici praci. Jenze kdyby me vzali, dalsi 2 mesice mi nikdo cekat nebude, az mi skonci vypovedni lhuta ve stavajici. Utly byste to jeste ve zkusebce? O tu novou praci fakt stojim. Diky. Nerada se rozhoduju, nejsem objektivni. Prosim bez jmena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3196
27.4.20 13:17

A jakou mas sanci, ze te na to novy misto vezmou? Pokud by si vystacila s penězi kdyz by nová práce nevyšla tak klidně skonči. Ještě taky záleží jak rychle by si pak našla případně něco jinýho.

Příspěvek upraven 27.04.20 v 13:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
27.4.20 13:18

A ty nerada rozhoduješ a teď po ostatních chceš co? Aby to rozhodly za tebe? Tak to je milé :-). A kde máš jistotu, že když teď odejdeš z stávající práce a vezmou tě do nové?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 13:32
@EvieK píše:
A ty nerada rozhoduješ a teď po ostatních chceš co? Aby to rozhodly za tebe? Tak to je milé :-). A kde máš jistotu, že když teď odejdeš z stávající práce a vezmou tě do nové?

Napsala jsem to blbe, beru, u dulezitych rozhodnuti znam rada nazor vic lidi, rozhodovani neni moje silna stranka, takze me zajimaji nezaujate pohledy. Jistotu nemam zadnou, je to proste risk. :?

• Nahlásit
  • Citovat
3088
27.4.20 14:07

Odešla bych ve zkušebce jen pokud bych si mohla buď dovolit hledat práci i pár měsíců nebo pokud bych měla rozjetých několik výběrových řízení a bylo velmi pravděpodobné, že si práci najdu dost rychle, i když zatím nemám nic jisté.
Za momentální situace bych brala tu jistotu a doufala, že mě eventuálně pustí dřív dohodou nebo na mě druhá firma počká výpovědní lhůtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7224
27.4.20 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim o vas nahled na situaci. Za mesic mi konci zkusebni doba, ale prace byl omyl a cekame vyberove rizeni do jineho zamestnani, ktere ale probehne diky soucasnymu stavu az co mi skonci zkusebka ve stavajici praci. Jenze kdyby me vzali, dalsi 2 mesice mi nikdo cekat nebude, az mi skonci vypovedni lhuta ve stavajici. Utly byste to jeste ve zkusebce? O tu novou praci fakt stojim. Diky. Nerada se rozhoduju, nejsem objektivni. Prosim bez jmena.

Pokud ti nová práce nevyjde, najdeš si snadno jinou? Vydržíš finančně nějakou dobu, kdyby se nedařilo najít? Je nová práce opravdu o tolik lepší? Pokud je odpověď NE, neriskovala bych výpověď kvůli nejistému výsledku. Pokud ovšem i tak máš v plánu ze současné odejít, protože ti vůbec nevyhovuje, a finančně jsi v pohodě, tak bych odešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama