Zamlklé těhotenství a stres

1187
6.4.16 23:54

zamlklé těhotenství a stres

Tak mě holky kámoška nevědomky nahlodala, že zt může způsobit i stres. Teda ji nahlodala švagrová zdr. sestra. Je pravda, že já se stresovala fest, některé dny mi bylo až špatně a klepaly se mi ruce (nevěděla jsem, jak to zmáknu, co finance, těhu vevýpovědce) a hlavně špatně spala - pět hodin byl celkem luxus, asi jako ted sem sedela u kompu a asi hormony nebo co, se mi nechtělo vůbec spát. Takže vaše zkušenosti, názory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
7.4.16 00:08

Tak stres miminku určitě neprospěje stejně tak i cigarety a alkohol mohou vyvolat potrat nebo miminku přestane tlouct srdce. Ale může se to stát i bez příčiny. Já jsem se na začátku těhotenství stresovala opravdu moc a všechno je v pořádku. Prostě muže a nemusí. Je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11968
7.4.16 01:01

Urcite je to rizikovy faktor, ale v prvnim trimestru konci hodne tehotenstvi (snad az 30%) a z ruznych pricin, tezko ukazat na jednu vec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
7.4.16 07:20

Stres je rizikový faktor. ale myslim že zamlklé těhu či potrat y způsobil stres typu : „znásilnění, úmrtí manžela a bomba na dům v jednom týdnu“. pokud jde o „běžný“ stres v práci tak bych řekla že u zdravého těhu ho nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
7.4.16 07:33

@lalaláček je to rizikový faktor, ale že by to způsobilo přímo zt, to ne.. zdravé těhotenství se udrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 07:47

Presne tak, dite jsem mela vymodlene, takze jsem po potvrzeni tehu strasne stresovala, ze neco nebude ok, v praci strasny stres a tehu se udrzelo, akorat se narodilo drazdivejsi mimco. Zamlkle kvuli beznemu stresu je malo pravdepodobne…

• Nahlásit
  • Citovat
1187
7.4.16 09:12

Tak já se stresovala celkem hodně, asi jako byste měli měsíc každý den před státnicema, na které jste se zapomněli naučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama