Reklama

Zamykací krabice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 20.01.17 17:14
zamykací krabice

Mám na vás prosbu.. :lol: můžete mi někdo, prosím, poradit kde bych sehnala malou zamykací krabici? Samozřejmě co nejlevnější :roll:
Můj manžel je modelář a hodně používá řezací kolečka, skalpely a podobné věci, a jelikož náš syn se už začal stavět k nábytku a dosáhne už skoro na všechno, je třeba tyhle věci schovávat. Manžel modeluje denně, tak to chceme dát do přenosné krabice..
Moc děkuju za tipy, já googlím už pěkně dlouho a zatím jsem nic nenašla :zed:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62543 příspěvků 3 inzeráty 20.01.17 17:18

Libovolny levny kufrik k kodovym zamkem, ale ptijde mi jednodusi to dat treba na krih nebo do hornich skrinek v kuchyni…

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 20.01.17 17:25

https://www.mall.cz/…hter-ts0120b
Nebo jinou zamykací pokladničku.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 20.01.17 17:26

A nebylo by jednodušší koupit klasický košík přenosný (př. na prádlo - ale menší) a dát ho do nějaké skříňky kde prostě nedostane, klidně na skříň :nevim: jinak zamykací krabici jsem tedy nikdy neviděla. :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 20.01.17 17:27

Ja bych to dala spis nekam do vysky, kdyz to bude nejaka levna krabicka tak neni jistota ze je zamek spolehlivej, ze zkusenosti vim ze se malej v roce dostal pres detskou pojistku, chatrnej zamecek by ho taky nezastavil :nevim:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 20.01.17 18:57

Ikea- skříňka na léky- ta by nešla? :think:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 20.01.17 20:26

Do výšky to samozřejmě dáme, jen jsem to chtěla ještě „pojistit“ zámkem.. Přeci jenom jsou to skalpely…
Moc vám děkuju :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama