Zánět dělohy? Řešit hned?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 13.11.18 13:44
Zánět dělohy??? Řešit hned?

Ahoj holky,

už asi týden pociťuji silné tlaky v podbřišku, není to přímo bolest, ale takový divný tlak, který se neustále vrací a je to víc a víc intenzivní. K tomu mám lehce zvýšenou teplotu už pár dní, bolest jde i do beder. Na preventivku mám jít 26.11.2018, zkoušela jsem se domluvit na dřívější termín, ale mají úplně obsazeno, že když se to zhorší, mám zavolat. Dnes jsem šla k obvodnímu, jestli se nejedná o zánět močového měchýře, ale moč byla ok a sám nevěděl, co by to mohlo být, při zhoršení mám přijít… Volali byste raději na gyndu a šli dřív? Nechci plašit, ale čekat dalších 14 si nedovedu představit…

Díky za odpovědi

Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 13.11.18 13:48

Máš teplotu a bolesti, nedovedes si představit čekat - plaš! Vic, než vlastní zdraví nemáš!

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 13.11.18 13:56

Tak jsem tam volala a vezme me uz ve ctvrtek, v jejich poledni pauze…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 13.11.18 14:00

Zmenila jsem kvuli tomuhle lekare. S podobnymi symptomy a pred cestou za ocean mne objednala za mesic. Ocekavam, ze by meli mit vyhrazeny cas pro akutni a ne ze budu chodit na gynekologii do nemocnice. U noveho, ktery mne vzak hned, jsem vyfasla antibiotika a jeste neco.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 13.11.18 14:04

@jenny.fields me to prave prislo divny, uz jsem premyslela, kam jinam jit :nevim: jestli do nemocnice nebo k jindmu dr., ke kteremu jsem chodila driv…

Janli
Kelišová 6251 příspěvků 13.11.18 14:05

@jenny.fields taky jsem zdrhla od takové lékařky. Se zánětem mě nechala chodit měsíc než mě milostivě vzala. Moje nová lékařka má ráno vyhrazenou půlhodinu na akutní případy, stačí tam ráno zavolat a za hoďku jsem na koze…
@Eneer nečekej. Buď tě ošetří lékařka nebo na gynekologické pohotovosti.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 13.11.18 14:06

@jenny.fields a jednalo se o zanet delohy? Ja nevim jestli jde o tohle, ale priznaky tomu nasvedcuji vic, nez treba zanetu ledvin, kdyz mam moc ok…

masinka9
Závislačka 4913 příspěvků 13.11.18 14:16

@Eneer obvodní ti měl vzít i CRP aby mohl ověřit, jestli je to fakt zánět.

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 13.11.18 14:17

Asi bych šla na pohotovost, řekni třeba, že tvoje doktorka nemá zástup.
Nemá se to, ale toto bych nepodceňovala. A změnila bych doktorku, ten přístup mi nepřijde v pořádku.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 2 inzeráty 13.11.18 14:43

Jestli je to fakt zanet delohy a budes s tim jeste par dni chodit, tak si koledujes akorat tak o to, ze pak skoncis ve spitale na kapackach nebo nedejboze se zanetem pobrisnice. Co je to za doktora, ze te klidne necha chodit s bolesti? Protoze maji plno?? A ceho, preventivek? :roll: Zavolala bych jinam a vysvetlila situaci, aby te vzali hned. Prinejhorsim na pohotovost. Do 26.11. to ani nezkousej vydrzet.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 13.11.18 16:43

Tak jsem šla nakonec k místnímu gyndařovi, ke kterému jsem chodila kdysi a nic nenašel… připadám si jak blbec, tlaky mám pořád, chvílemi dost intenzivní, zvýšená teplota 37,7°C… ve čtvrtek mám jít na krev, z které vyloučí další jiné věci, tak třeba pak budu chytřejší…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 13.11.18 18:00
@Eneer píše:
@jenny.fields a jednalo se o zanet delohy? Ja nevim jestli jde o tohle, ale priznaky tomu nasvedcuji vic, nez treba zanetu ledvin, kdyz mam moc ok…

Nebyl to přímo zánět dělohy. Ale tady není na co čekat.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 13.11.18 18:01
@Janli píše:
@jenny.fields taky jsem zdrhla od takové lékařky. Se zánětem mě nechala chodit měsíc než mě milostivě vzala. Moje nová lékařka má ráno vyhrazenou půlhodinu na akutní případy, stačí tam ráno zavolat a za hoďku jsem na koze…
@Eneer nečekej. Buď tě ošetří lékařka nebo na gynekologické pohotovosti.

Přesně. Nechápu, že si tohle vůbec někdo dovolí. U nás určitě i kvůli tomu, že je v městě nemocnice. :zed: :zed: :zed:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 13.11.18 18:02
@Eneer píše:
Tak jsem šla nakonec k místnímu gyndařovi, ke kterému jsem chodila kdysi a nic nenašel… připadám si jak blbec, tlaky mám pořád, chvílemi dost intenzivní, zvýšená teplota 37,7°C… ve čtvrtek mám jít na krev, z které vyloučí další jiné věci, tak třeba pak budu chytřejší…

Nepřipadej si jako blbec. Lepší jít třikrát než něco zanedbat.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 15.11.18 18:11

Ahoj, tak jen hlásím, že z krve a z moči je výsledek zánět močového měchýře - přitom moř mi odebíral v úterý i praktik a všechny hodnoty byly negativní 8o :nevim: tak nechápu… tak aspoň že to není nic horšího…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >