Zánět nebo co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 16:53
Zánět nebo co?

Ahoj, potřebovala bych radu. doufám, že pochopíte anonymitu.

Strašně mě to pálí při sexu, po sexu.Je to hrozný kolikrát ta bolest znemožní sex. Už nevím co dělat. začalo to v prvním těhotenství, teď mám druhé a už to nejde vydržet. U gynekologa jsem snad od té doby byla tisíckrát a na nic se nepřišlo. Zkoušime všemožné lubrikační gely, ale bez úspěchu. Je mi trapně to rozebírat takhle, ale když napíšu někého online doktorovi, tak odvětí a´t si zajdu k lékaři :zed:.Kvůli bolesti se do mě přítel nemůže ani dostat, natož aby jsme nějaký sex vůbec měli :oops:.Už mě to začíná štvát. Má s tím někdo zkušenosti?

Reakce:
90-60-90
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 31.01.17 17:01

Píšeš, že tě TO pálí při sexu i po sexu, a také? Kvůli bolesti se do mě přítel nemůže ani dostat, natož aby jsme nějaký sex vůbec měli Tak jak to je? Asi se někam dostal, když si těhotná. ;) Pokud si nyní těhotná a máš takové problémy, řeš je primárně se svým lékařem.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 31.01.17 17:02

To bude asi zánět, nech si nabrat kultivaci a podle stěru at ti dá i léky.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 04.02.17 13:24

Nenech se od doktora odbýt, ať tě vyšetří znovu, udělá stěry… A jestli na nic nepřijde, zkus jiného doktora.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >