Zánět nebo co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 16:53
Zánět nebo co?

Ahoj, potřebovala bych radu. doufám, že pochopíte anonymitu.

Strašně mě to pálí při sexu, po sexu.Je to hrozný kolikrát ta bolest znemožní sex. Už nevím co dělat. začalo to v prvním těhotenství, teď mám druhé a už to nejde vydržet. U gynekologa jsem snad od té doby byla tisíckrát a na nic se nepřišlo. Zkoušime všemožné lubrikační gely, ale bez úspěchu. Je mi trapně to rozebírat takhle, ale když napíšu někého online doktorovi, tak odvětí a´t si zajdu k lékaři :zed:.Kvůli bolesti se do mě přítel nemůže ani dostat, natož aby jsme nějaký sex vůbec měli :oops:.Už mě to začíná štvát. Má s tím někdo zkušenosti?

Reakce:

90-60-90
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 31.01.17 17:01

Píšeš, že tě TO pálí při sexu i po sexu, a také? Kvůli bolesti se do mě přítel nemůže ani dostat, natož aby jsme nějaký sex vůbec měli Tak jak to je? Asi se někam dostal, když si těhotná. ;) Pokud si nyní těhotná a máš takové problémy, řeš je primárně se svým lékařem.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 31.01.17 17:02

To bude asi zánět, nech si nabrat kultivaci a podle stěru at ti dá i léky.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 04.02.17 13:24

Nenech se od doktora odbýt, ať tě vyšetří znovu, udělá stěry… A jestli na nic nepřijde, zkus jiného doktora.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >