Příchod menstruace po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 315 příspěvků 31.01.17 14:58
Příchod menstruace po vysazení HA

Ahoj,

je to asi 24.den od mé poslední pseudomenstruace řízené prášky. Gynekoložka mi řekla, že bych měla začít menstruovat normálně asi 29.1., ale pořád nic. Za jak dlouho je nutné jít na vyvolávačku?
Děkuji :kytka:

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 31.01.17 15:04

@tali98 Nutné jít na vyvolávačku není nikdy. Někomu cyklus naskočí rychleji, někomu pomaleji. Někdo hned od začátku ovuluje, jiný sice menstruaci má, ale ovulace nenastoupí.

Evina88
Kecalka 334 příspěvků 31.01.17 15:17

@tali98 Buď v klidu. Já po vysazení antikoncepce měla cykly 28-33. Jak se tělu chtělo. Ještě nemeškáš tak dlouho, aby ses tím musela stresovat. Navíc psychika je mocná. ;) Dej si kafe, relax, pohoda a ona ta teta z Červený Lhoty dorazí. :lol:

tali98
Kecalka 315 příspěvků 31.01.17 15:32

@Litta To jsem nevedela, ja myslela, ze je to povinne :oops: Dekuji za info.
@Evina88 No zrovna lezim doma s chripkou, ale uz je mi lepe a v pohode docela jsem, tak uvidime :D :D Dekuji

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8459 příspěvků 31.01.17 15:42

@tali98 já po vysazení po 6 letech měla cykly 30 dní takže klid :-)

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 31.01.17 15:54

@tali98 Jako proč povinné? V rámci řízení cyklu státem? :mrgreen:

tali98
Kecalka 315 příspěvků 31.01.17 17:15

@Litta Kvůli zdraví. Omlouvám se za svou nevědomost, ale vysazuji poprvé. :roll:
@Kristyna.Vechto­va Dobrá, děkuji :kytka:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 31.01.17 18:13
@tali98 píše:
@Litta Kvůli zdraví. Omlouvám se za svou nevědomost, ale vysazuji poprvé. :roll:
@Kristyna.Vechto­va Dobrá, děkuji :kytka:

Vždyť v pořádku, je dobře, že se zajímáš. ;) Tyhle záležitosti jsou složité. Někdo doporučuje hned vyvolávačku, jiný (i já) by tělo nejdříve nechal srovnat samo a teprve až by došla trpělivost (třeba za dva tři měsíce), tak zasáhnout. :nevim:

tali98
Kecalka 315 příspěvků 31.01.17 19:24

@Litta Ještě počkám a kdyžtak bych se zeptala gynekoložky :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >