Zánět pobřišnice

Anonymní
30.1.12 16:33

Zánět pobřišnice

Ahoj potřebovala bych poradit jestli máte někdo podobnou zkušenost.Tátu odvezli do nemocnice s bolestí břiche,když jsme tam volali tak nám řekli že je po operaci.Při návštěvě nám odmítli cokoliv říct pořád se jen vymlouvaj že může jen doktor a že je momentálně na sále.Zjistila jsem že měl zánět pobřišnice a že mu vzali kus střev ale víc nevim…O nemoci jsem si něco přečetla na netu ale nevim jaké to má následky do budoucna,je vůbec šance že se uplně uzdraví,bydlí sám........

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10048
30.1.12 16:47

trvejte na tom ať vám doktor vše náležitě vysvětlí, takto neporadím…nevím přesně o co šlo atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.12 16:52

Chodíme tam každý den a snažíme se ale jsou hrozně neochotný leží na JIP.Před náma hraje že je všechno v pohodě a že to nic neni takže od něj se taky nic nedovíme…

• Nahlásit
  • Citovat
10048
30.1.12 16:54

Chudák by mě zajímalo kde leží…
Musíte na ně být tvrdí, máte právo na podání informací, jen pokud jim to pacient nezakázal, to by pak nemohli nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.12 16:57

To nás taky napadlo ale podle mě by nám to řekli narovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
1157
20.3.14 20:36

Máte tu prosím někdo zkušenost se zánětem pobřišnice? jak dlouho trvá léčba, pokud nejsou komplikace, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
20.3.14 21:21

Já jsem měla zánět pobřišnice, dostávala jsem na to asi 3 dny antibiotika kapačkou a pak asi týden ATB tabletky a bylo to v pohodě. Žádné komplikace nebyly, ani žádné následky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama