Zánět prsu bez kojení

Anonymní
6.5.21 07:59

Zánět prsu bez kojení

Ahoj holky, pred nejakym mesicem jsem predstala kojit dite, a ted se mi udelal nejspis zanet / asi z nevhodneho pradla /. Klasika v patek vecer - zimnice, bolest prsu. Tvaroh atd.. nepomohlo tak jsem o vikendu nasadila Augmentin (mam ho od minuleho zanetu kdy mi ho napsal doktor, ale nebyl potreba, protoze se zanet rozehnal kojenim/nahrivanim/chlazenim ). Tak a ted k memu dotazu, byla jsem za Dr. po dobranim 1 baleni antb ( 4 dny), doktor se strasne divil z ceho jako muzu mit ten zanet, kdyz uz nekojim, poslal na UTZ. Dobrala jsem ty antb a bolest se zase vraci :,( Setkal jste se s tim nekdo, jedna se o zanet nebo muze to byt i neco jineho? Utz bude az pristi tyden… dekuji a omlouvam se za anonym, ale nechci se bavit o mem zdravi pod nickem :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2454
6.5.21 08:04

No ja nevim, ale me musela laktaci zastavit doktorka praskama..mliko se mi delalo jeste 8 mesicu, co jsem prestala kojit..tak asi dokud se tvori mleko, muze se udelat i zatvrdlina? :think:, i kdyz po mesici od odstaveni uz se ti prsa nenalevaj ze jo..no drzim palce s ultrazvukem, at je vse ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
6.5.21 08:06

Hele, zánět prsu měl i můj manžel a toho opravdu nikdo nepodezříval, že kojí… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 08:16

@Janli pobavilo, dekuji :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie