Reklama

zánět středního ucha a hory???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 19.02.09 16:17
zánět středního ucha a hory???

Ahoj holky… v neděli máme jet na hory, ale včera si malá začala stěžovat na ucho a dneska jí ho píchali..dostala antibiotika a já teď nevím co máme dělat… Máme ještě jedno dítko a vzhledem k tomu, že jsou obě dost nemocné, hory nám doporučila… Malá nemá teploty… Myslela jsem, že bysme chodili ven jen s tou mladší a s tou starší šli třeba ven až ve středu :?: Co si o tom myslíte???

Reklama

Reakce:

Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 19.02.09 17:26

Pokud nemá teploty a nevypadá to na komplikace, asi bych odjela. Holky měly obě píchané uši několikrát, většinou stačily 1-2 dny v teple. Zjistila bych si na netu adresy a čísla místních pohotovostí a ušního. Kolik hodin cesty tomáte v případě nutnosti domů?

Eva

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 20:11

Marzino, to ses mela zeptat doktorky a ne na netu. Pokud by to doktorka vyslovne nezakazala, tak bych jela. Hanka

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 19.02.09 22:03
díky

já se ptala jen na názor… 8)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 22:30

no a muj nazor je, ze pokud by to doktorka vyslovne nezakazala, tak bych jela. Hanka

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 22:36

Marzino,
Můj syn na záněty středního ucha hodně trpěl. Také jsme odjeli na hory po píchnutí a s ATB. Pokud má druhé ouško v pořádku a nehrozí, že bude nutné ho také píchnout a je bez horeček, tak klidně jeď. Horský vzduch vám jedině prospěje. Jen dej pozor na nafoukání do ucha, případně dej do ucha trochu vaty. Uijte si to !!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >