zánět středního ucha a hory???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marzina
Povídálka 39 příspěvků 19.02.09 16:17
zánět středního ucha a hory???

Ahoj holky… v neděli máme jet na hory, ale včera si malá začala stěžovat na ucho a dneska jí ho píchali..dostala antibiotika a já teď nevím co máme dělat… Máme ještě jedno dítko a vzhledem k tomu, že jsou obě dost nemocné, hory nám doporučila… Malá nemá teploty… Myslela jsem, že bysme chodili ven jen s tou mladší a s tou starší šli třeba ven až ve středu :?: Co si o tom myslíte???

Reakce:
Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 19.02.09 17:26

Pokud nemá teploty a nevypadá to na komplikace, asi bych odjela. Holky měly obě píchané uši několikrát, většinou stačily 1-2 dny v teple. Zjistila bych si na netu adresy a čísla místních pohotovostí a ušního. Kolik hodin cesty tomáte v případě nutnosti domů?

Eva

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 20:11

Marzino, to ses mela zeptat doktorky a ne na netu. Pokud by to doktorka vyslovne nezakazala, tak bych jela. Hanka

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 19.02.09 22:03
díky

já se ptala jen na názor… 8)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 22:30

no a muj nazor je, ze pokud by to doktorka vyslovne nezakazala, tak bych jela. Hanka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.09 22:36

Marzino,
Můj syn na záněty středního ucha hodně trpěl. Také jsme odjeli na hory po píchnutí a s ATB. Pokud má druhé ouško v pořádku a nehrozí, že bude nutné ho také píchnout a je bez horeček, tak klidně jeď. Horský vzduch vám jedině prospěje. Jen dej pozor na nafoukání do ucha, případně dej do ucha trochu vaty. Uijte si to !!

Váš příspěvek
Reklama