Zánět žlučníku

51
23.5.21 19:39

Zánět žlučníku

Ahoj! Jsem necelý tři měsíce po porodu a už po druhé ležím se zánětem žlučníku v nemocnici. Mám už naplánovanou operaci žlučníku, ale zánětlivé parametry mám opravdu vysoké (300). Gastroskopicky mi vyndali kamínky ze žlučovodů a tím se podráždila i slivnivka. Bojím se cokoliv sníst aby mě to zase nechytlo.
Prošel si s tím taky někdo? Popřípadě nějaký zkušenosti? A kdy jste po operaci začali zase fungovat a jist normálně? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
23.5.21 20:50

Ahoj, ja neměla zánět, ale taky me chytl zlucnik v tehotenstvi, celou dobu jsem drzela prisnou dietu, tri mesice po porodu me to chytlo, vyndavali mi take kameny ze zlucovodu, ja teda po vyndani kamenů jsem rovnou zustala v nemocnici, hodnoty mi klesly a sla jsem rovnou na operaci. V nemocnici jsem je uprosila at mi ho rovnou vyndaji, jinak bych se bala take cokoliv snist, naprosto te chapu, chce to operaci, co nejdřív. Po operaci, to byl jak zázrak, postupem casu jsem zacala jist vse, rekonvalescence byla taky dobra, to jsem mela po cisari, takze pro telo dost zahul… doma neceleho triletaka a trimesicni mimi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat