Zápach po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chojcicka
Nováček 2 příspěvky 15.10.14 14:09
Zápach po menstruaci

Zdravím…stydím se, ale už se někoho musím zeptat. Už 5× po sobě se mi po skončení menstruace stalo, že jsem měla strašně silný zápach z pochvy. Cítím to i přes kalhoty :-( je to hrozné. Nejsem žádná špindíra, hygienu dodržuji! Nemám k tomu žádny výtok, jen ten hrozný zápach :-( trvá to tak 3 - 4 dny, pak nic. Na gyndu se chystám, ale je mi dost trapně :-( nemáte s tím zkušenost?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 14:20

Když jsem mívala slabou MS, tak ty poslední dny to taky bylo cítit… Jak se to pořádně „nevypláchlo“, tak než se vyloučily i ty zbytky, začalo se to prostě rozkládat a smrdět :poblion:
Zkusila bych třeba na konci MS výplach Rosalginem :nevim:
 I.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 15.10.14 14:22

@Chojcicka
nestyď se, já už ms dlouho neměla :mrgreen: ale zápach byl taky, jak říká anonymní, pomůže výplach :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >