Zápis do MŠ na Praze 8

1031
5.1.20 11:33

Zapis do ms na Praze 8

Chtela jsem se informovat ohledne prijeti deti do ms na Praze 8 minuly rok. Mam dite s trvalym pobytem na Praze 8, v zari 2020 mu budou 3 roky. Zajima me, jakou mame sanci na prijeti? Prosim o zkusenosti. Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

482
5.1.20 11:37

Myslím že slušnou. ;) Syn je červnový, nastupoval vloni. Trochu jsem se bála, tak jsme dali 3 přihlášky a vzali by ho všude. Když jsem se ptala, tak rok předtím brali v prvním kole i listopadové děti. Samozřejmě asi záleží na školce a jaký je tam zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5414
5.1.20 11:39

Jsme taky Praha 8, nova zastavba a bez sance, a to jsme v ramci bytu zaplatili i novou skolku.
Nastesti mame firemni skolku, kde se jim venuji diametralne lepe nez ve statni, tak me to netrapi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 11:42

@pomme dekuji za reakci. Nahodou ms Resovska ci Plananska to nebyla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 11:44

@Jogrr dekuji za reakci, mohu poprosit jen o blizsi lokalitu, kde je problem s prijetim? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
5.1.20 11:59

@spirig Plaňanskou neznám. My zkoušeli Krynickou, Lešenskou a Poznaňskou. S prioritou na tu poslední. A jak jsem psala, vzali by ho všude. To s tim listopadem si nepamatuju, kde mi to řekli, myslím že zrovna na té Poznaňské. Taky Libčicka je dost velká školka, kam je prý větší šance pro menší děti. Jen je to od Řešovské už dost daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 12:09

@pomme dekuji…myslela jsem Poznanskou :) Tak to jsem rada, videla jsem to uz cerne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
5.1.20 12:15

@spirig Tak ono to záleží na tom kolik je daný rok dětí. Ale říkám vloni bez problémů. :palec: Slyšela jsem právě, že před 3-4 lety se nedostali ani ti červnový. Jinak Poznaňská je fajn volba, syn je spokojený a my tím pádem taky. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 12:25

@pomme no prave, ted jsem si precetla, ze pokud budu davat vice prihlasek, musim oznacit vsude tu preferovanou, tim padem u nepreferovanych nas upozadeni. Fakt nevim, zda vice skolek ma smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 12:30

@pomme mohu se jeste zeptat, v kolik nejpozdeji musite vyzvednout dite? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
5.1.20 12:31

@spirig ono to tak úplně není, ony paní ředitelky právě chtějí, aby bylo v prvním kole prijato co nejvíce dětí. Takže se po podaní přihlášek schází a podle těch preferencí přiřazují děti. Jde o to, že když se nějaké dítě dostane na víc školek, tak aby všude neblokovalo místo. Pokud se dostane na školku kde má preferenci, tak na té školce kam dal přihlášku a preferenci neměl, tak to místo uvolní dalším dětem. Šanci pro přijetí to určitě nesnižuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
5.1.20 12:34
@spirig píše:
@pomme mohu se jeste zeptat, v kolik nejpozdeji musite vyzvednout dite? Dekuji
Školka končí v 17h. Syn chodí do těch nejmladších a tam končí v 16.30, ale když to nestihnete, tak ho přesunou do jiné třídy. Po obědě se vyzvedává mezi 12 a 12.15.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 12:35

@pomme aha, tak to jsem nevedela. To je super vedet, dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
5.1.20 12:41

@pomme omlouvam se, ze vas tak bombarduji dotazy, ale snad mam posledni. Dcera je narozena zacatkem zari, pujde, pokud bude prijata, do skolky od 1.9.nebo az v den narozenin, kdy ji budou 3roky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
5.1.20 12:46
@spirig píše:
@pomme omlouvam se, ze vas tak bombarduji dotazy, ale snad mam posledni. Dcera je narozena zacatkem zari, pujde, pokud bude prijata, do skolky od 1.9.nebo az v den narozenin, kdy ji budou 3roky?

Tak tohle bohužel nevím, to jsem neřešila. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama