Zápis do porodnice Neratovice

10
27.3.17 19:41

Zápis do porodnice Neratovice

Ahoj děvčata, chci se zeptat na zápis do porodnice v Neratovicích. Je to ve 4. patře jako je přímo porodnice nebo někde v přízemí? byli jsme třeba na zápisu v Jablonci a tam to mají hned u informací. Děkuji za odpovědi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.3.17 19:44
@Salayka píše:
Ahoj děvčata, chci se zeptat na zápis do porodnice v Neratovicích. Je to ve 4. patře jako je přímo porodnice nebo někde v přízemí? byli jsme třeba na zápisu v Jablonci a tam to mají hned u informací. Děkuji za odpovědi:-)

Ahoj, tam jsem rodila :lol: A chodíš tam na gyndu? Musíš tam chodin na gyndu od 36tt, zápis byl na 4p, přímo v porodnici, alespoň to tak bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.3.17 19:49

Ne na gyndu chodím zatím ke své a jelikož jsem z Liberce a mám to z ruky, tak uvidím s prohlídkami, ale zatím si mě vyšetřuje moje gyndařka v Liberci, ale uvidíme jak dlouho…super děkuji, zítra se tam jedem zapsat…a byla jsi spokojená v Nera? Co jsem četla, tak si mnoho maminek chválí, já tam jedu hlavně, abych mohla porodit se svou porodní asistentkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:54
@Salayka píše:
Ne na gyndu chodím zatím ke své a jelikož jsem z Liberce a mám to z ruky, tak uvidím s prohlídkami, ale zatím si mě vyšetřuje moje gyndařka v Liberci, ale uvidíme jak dlouho…super děkuji, zítra se tam jedem zapsat…a byla jsi spokojená v Nera? Co jsem četla, tak si mnoho maminek chválí, já tam jedu hlavně, abych mohla porodit se svou porodní asistentkou…

S porodnicí ano, s primářkou,,csicaiovou" bo jak se to píše ne, ani nevím o nikom, kdo by byl. Nesoucitná, nadutá a vyžívající se v trápení druhých. Snad už tam není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.3.17 19:57

Prý je tam primář, tak uvidíme, děkuji za odpověď:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 20:30

Je to dobrý nápad??:)

Ahoj holky moje,

co myslíte, pokud bysme měli štěstí a tento nebo další měsíc bych otěhotněla, napadlo mě, že bych to příteli zatloukla a 1. května mu dala tehotensky test jako dárek k narozeninám…pokud to ovšem vydržím nevykecat:mrgreen: tak co, je to dobrej nápad?? :lol: myslím pozitivně a věřím, že se nám snad brzy postesti… :lol:

Příspěvek upraven 27.03.17 v 20:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 20:31

Jeeeezis pardooon :lol: jsem v jiné diskuzi trubka :lol: :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
27.3.17 20:44

Ja se registrovala po telefonu, bez problemu ;). Chodit jsem tam zacala az ve 36tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.3.17 21:05

Ahoj, uplně v pohodě:-Dnáhodou myslim, že nápad je to skvělý a Tvé pozitivní myšlení velmi podporuji, držim pěsti at se poštěstí a věřím, že ano:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.3.17 21:07

No mě si tam pozvali a rovnou mě chtěli dát do poradny, abych šla na kontrolu, jelikož jsem v 36 tt, ale přijde mi to zbytečné, když je ochotná mě stále vyšetřovat moje gyndařka a oni s tím souhlasili, ať se přijedu pouze zapsat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 21:10
@Salayka píše:
Ahoj, uplně v pohodě:-Dnáhodou myslim, že nápad je to skvělý a Tvé pozitivní myšlení velmi podporuji, držim pěsti at se poštěstí a věřím, že ano:-)

Moc děkuju :mrgreen: snad jo! :dance: :hug:…jinak v Neratovicich jsem rodila v létě 2015, ale bohuzel si uz nepamatuji jak to bylo…a na gyndu jsem chodila do TurnovaTurnov, můj doktor do almedy jednou týdně dojíždí pracovat, takže az ke konci tehu jsem chodila tam, na vic si bohužel nevzpomenu, hlava děravá :mrgreen: a za me bezva porodnice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
27.3.17 21:32

Já u nich rodila dřív, než jsem se stihla zapsat :-) Nijak jim to nevadilo, byl to srpen 2014, byl tam tehdy kompletně ženský personál (aspoň já za těch 5 dnů na chlapa nenarazila) a všechny ty ženy byly naprosto skvělé! Nedávno jsem koukala na web, že jsou tam i lékaři-muži, tak snad tu nádhernou atmosféru, kterou jsem tam zažila, neporušili, chystám se tam v srpnu rodit znovu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
27.3.17 21:35

No v Nera bych se jen trosku bala toho, ze je to mala porodnice a muzou mit stopstav. A jestli pojedete z Liberce… :? Jinak za me porodnice bezva, ja mela kliku na samy prijemny lidi. Rodila jsem tam pred 7mesici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
27.3.17 21:36
@stelamal píše:
No v Nera bych se jen trosku bala toho, ze je to mala porodnice a muzou mit stopstav. A jestli pojedete z Liberce… :? Jinak za me porodnice bezva, ja mela kliku na samy prijemny lidi. Rodila jsem tam pred 7mesici.
.. tak stačí předem zavolat, ne? Já teda volala, když jsme vyráželi, a to nám cesta trvá asi 20 minut ;-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 21:58

Já když rodila byli jsme dve na pokoji a v celé porodnici skoro ani noha :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie