Porodnice Boskovice 2016/2017

276
14.3.17 08:10

Porodnice Boskovice 2016/2017

Ahojte

Holky, rada bych se zeptala, jestli nektera mate „cerstvou“ zkusenost s porodem v Boskovicich? Diskuze jsem nasla pouze starsi, tak jsem se chtela zeptat na aktualni info :)
Moc dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

174
14.3.17 08:49

Rodila jsem v záři 2016. Je to aktuální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
14.3.17 09:00

@Mája128 Urcite :D Jake mas zkusenosti prosim? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
174
14.3.17 09:25

S čím konkrétně myslíš? Rodila jsem tam dvakrát 2014 císařem a 2016 vaginálně. Na šestinedělí jsem měla nadstandard.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:26

Ahoj, já rodila v Boskovicích v říjnu 2016 :mavam: A bylo to super, strašně ráda na to vzpomínám. Zaregistrovala jsem se tam měsíc před porodem, u porodu už se pak neptali znova na ty administrativní otázky. Při příjezdu nám nabídli nadstandard, že je zrovna volný, tak jsme ho vzali. Ale i ostatní boxy byly příjemné a nové, na nadstandardu bylo navíc samostatné wc a sprcha. Porodní asistentky i sestřičky byly hrozně super - hodné, empatické. Mluvily s námi v klidu, příjemně, když viděly, že mám kontrakci tak mě nechaly. Poradily jak si ulevit, donesly míč, žíněnku, nahřívací polštářek, poradily jak dýchat. Byla možnost lehnout si do velké vany, to jsem nevyužila, nedělalo mi to dobře. Na boxu jsme byli s manželem sami, měli jsme tam klid, jen občas sestřička nakoukla. Ozvy měřily jen dvakrát - a takovým tím přenosným přístrojem, takže bylo super, že jsem u toho nemusela ležet, ale klidně jsem se u toho houpala na míči. Při tlačení byla přítomna i doktorka, taky velmi příjemná. Všichni povzbuzovali, sestřička mě držela za ruku (potom jsem se jí omlouvala, že jsem jí drtila ruku :lol: ). Mohla jsem si vybrat v jaké poloze chci tlačit, mohla jsem to střídat. Doktorka mi po asi 4.tlačení udělala malý nástřih, hlavička nechtěla ven. Pak už to bylo hned, po vytažení mi miminko hned položili na nahé břicho a nechali malou, aby se přisála k prsu. Po chvíli ji odnesli s tatínkem na zvážení a změření, mezitím mi doktorka sešila ten nástřih. Pak mi hned zase vrátili malou na břicho, hodili na nás dvě peřiny, aby nám bylo teplo a nechali nás tam samotné s tatínkem dvě hodiny :potlesk: po dvou hodinách malou odnesli na umytí a obléknutí, mezitím jsem se s pomocí sestřičky osprchovala a donesli mi oběd :palec: Pak jsme šli na lůžkové oddělení a už jsme byly s malou pořád spolu :hug: Návštěvy tam mohly od 14h do 19h, ale kamarádka přišla dopoledne a nikomu to nevadilo. Sestřičky byly ochotné a milé, se vším poradily :palec: Za mě velká spokojenost a jinam už bych rodit nešla. A za tatínka u porodu jsme neplatili nic, jen 500 za ten nadstandart. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:41

Jo a každé první pondělí v měsíci je prohlídka porodních boxů a povídání s porodní asistentkou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
14.3.17 09:43

Já byla hospitalizovaná už od pátku kvůli vysokému KT v noci na sobotu mi odešla zátka a začly kontrakce, do sobotu odpoledne už to bylo náročný, ale chodila jsem třikrát denně na monitor a říkali mi, že jsou to poslíčci, tak jsem tomu věřila. Při monitory v sobotu večer zavolala PA doktorku, protože se jí zdálo, že poslíčky moc rozdýchávám. Dr zjistila, že branka je pryč a dítě drží jen plodové obaly. Takže jsem zavolala manžela, do půl hodiny dojel a hned potom praskly plodovku a do půl hodiny jsem porodila. Polohu jsem si vybrat nemohla, dítě mi dali až po šití. Vše co jsem chtěla byl problém. Takže opačný zkušenosti než @Kočičí duše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:47

@Mája128 To mě mrzí :hug: :( Mě tam rodily ještě dvě kamarádky vloni a taky byly spokojené :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
14.3.17 10:02

@Kočičí duše moc dekuji za info. Prave se rozhoduji mezi Vyskovem a Boskovicemi, ale na Boskovice jsou lepsi recenze :D I kdyz hodne zalezi, co clovek chytne za smenu a jakou maji sestricky a dr. naladu - asi to tak bude vsude.
Ja bych prave chtela aby tolerovali me prani. Coz je hlavne bez nastrihu, pokud to nebude nutne, zadne Hemiltonivi hmaty a aby mi mimco dali po narozeni ihned na brisko a nechali ho prisat.

A jake mas prosim zkusenosti s novorozeneckym oddelenim? Na to jsem slysela spise negativni zkusenosti :? Pry nepomuzou s kojenim a moc ochotne take nejsou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
276
14.3.17 10:02

@Kočičí duše Takze prvni pondeli v meisci se tam muzeme jit podivat? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
276
14.3.17 10:03

@Mája128 Tak to me mrzi, ze jsi mela spatnou zkusenost, ale kazdopadne dekuji I za tento nazor. chtela bych prave vedet objektivne primo od lidi, co to maji za sebou…na strankach se vychvali kazdej. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
174
14.3.17 11:48

@Lemumi
Asi je lepší nerodit o víkendu v noci. :) Nebyla to zkušenost na trauma, ale opravdu mi nevyhověli v ničem. Ale personál na šestinedělí i na novorozeneckém v pohodě. Ale taky jsem neměla problém. Syn byl zlatej, kojení jsem měla natrénovaný s dcerou, takže jsem nic nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
14.3.17 12:15

@Mája128 zkusim si to naplanovat :D
Ja mam prave troche starch z toho, abych se rozkojila a kdyby ne tak aby mi nekdo poradil

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
14.3.17 12:33
@Lemumi píše:
@Kočičí duše moc dekuji za info. Prave se rozhoduji mezi Vyskovem a Boskovicemi, ale na Boskovice jsou lepsi recenze :D I kdyz hodne zalezi, co clovek chytne za smenu a jakou maji sestricky a dr. naladu - asi to tak bude vsude.
Ja bych prave chtela aby tolerovali me prani. Coz je hlavne bez nastrihu, pokud to nebude nutne, zadne Hemiltonivi hmaty a aby mi mimco dali po narozeni ihned na brisko a nechali ho prisat.A jake mas prosim zkusenosti s novorozeneckym oddelenim? Na to jsem slysela spise negativni zkusenosti :? Pry nepomuzou s kojenim a moc ochotne take nejsou…

Já si fakt nemůžu stěžovat :think: Na novorozeneckém byly super, vysvětlily, ukázaly. Byla jsem prvorodička, tak mi ukázali i přebalování, koupání. Na kojení tam byla k dispozici poradkyně - podívala se jak se malá přisává, poradila polohy. Když mi nešlo kojit na posteli, tak jsem mohla jít na sesternu do křesla, půjčili i kojící polštář. Asi jsem fakt měla štěstí na personál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 12:35
@Lemumi píše:
@Kočičí duše Takze prvni pondeli v meisci se tam muzeme jit podivat? :D

Jasně, každé první pondělí, sraz je okolo druhé u knihovny. Můžeš si tam popovídat s porodní asistentkou a pak se jde na prohlídku porodních boxů :palec: Já se pak zrovna po prohlídce i zaregistrovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama