Rodil někdo v Sokolově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miselka89
Kecalka 222 příspěvků 05.03.17 14:10
Rodil někdo v Sokolově??

Zdravím, mám takový dotaz…Mám v plánu teda rodit v Ostrove…ale kdyby me to chytlo a přítel nebude doma…budu muset volat sanitku a ta by me převezla do Sokolova…rodil tu někdo v nejbližší době??? termín mám v dubnu, tak bych rada věděla nějaký novy info…děkuji.

Reakce:

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 05.03.17 14:32

Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

Miselka89
Kecalka 222 příspěvků 05.03.17 14:39
@Lenya.Mine píše:
Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

Děkuji :) to me uklidnilo…když čtu recenze tak nic moc…

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 05.03.17 20:29

@Miselka89 není zač :D myslím, že lepší než Vary nebo cheb. Ostrov je jasnej na ten je chvála snad ve všech odvětvích. A co já vím tak sestřičky i PAčka tam zůstaly a ty byly fakt super :palec: vždy s úsměvem. Přeji rychlý a pohodový porod :kytka: a hlavně zdravé miminko

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >