Rodil někdo v Sokolově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miselka89
Kecalka 222 příspěvků 05.03.17 14:10
Rodil někdo v Sokolově??

Zdravím, mám takový dotaz…Mám v plánu teda rodit v Ostrove…ale kdyby me to chytlo a přítel nebude doma…budu muset volat sanitku a ta by me převezla do Sokolova…rodil tu někdo v nejbližší době??? termín mám v dubnu, tak bych rada věděla nějaký novy info…děkuji.

Reakce:
Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 05.03.17 14:32

Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

Miselka89
Kecalka 222 příspěvků 05.03.17 14:39
@Lenya.Mine píše:
Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

Děkuji :) to me uklidnilo…když čtu recenze tak nic moc…

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 05.03.17 20:29

@Miselka89 není zač :D myslím, že lepší než Vary nebo cheb. Ostrov je jasnej na ten je chvála snad ve všech odvětvích. A co já vím tak sestřičky i PAčka tam zůstaly a ty byly fakt super :palec: vždy s úsměvem. Přeji rychlý a pohodový porod :kytka: a hlavně zdravé miminko

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Poslední vystoupení? Karel Gott omámil svým zpěvem celý Žofín

Ačkoliv se v posledních dnech píše o jeho nalomeném zdraví, na sobotním plese... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >