Rodil někdo v Sokolově?

238
5.3.17 14:10

Rodil někdo v Sokolově??

Zdravím, mám takový dotaz…Mám v plánu teda rodit v Ostrove…ale kdyby me to chytlo a přítel nebude doma…budu muset volat sanitku a ta by me převezla do Sokolova…rodil tu někdo v nejbližší době??? termín mám v dubnu, tak bych rada věděla nějaký novy info…děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5.3.17 14:32

Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
5.3.17 14:39
@Lenya.Mine píše:
Ahoj, já jo, ale minulej rok v květnu. Už tam není primář co tam byl a ještě minimálně další dva doktoři, ale já byla prvorodička a odrodila mě PA a ty byly super všechny :palec: i sestřičky byly moc fajn plus už by měla být otevřena nová porodnice. Já jsem byla spokojená ;)

Děkuji :) to me uklidnilo…když čtu recenze tak nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.17 20:29

@Miselka89 není zač :D myslím, že lepší než Vary nebo cheb. Ostrov je jasnej na ten je chvála snad ve všech odvětvích. A co já vím tak sestřičky i PAčka tam zůstaly a ty byly fakt super :palec: vždy s úsměvem. Přeji rychlý a pohodový porod :kytka: a hlavně zdravé miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama