Zaplacení poplatku na VŠ

Anonymní
5.8.19 10:40

Zaplacení poplatku na VŠ

Ahoj, nevíte někdo jak to chodí, kdyz jsem zaplatila vstupní poplatek na soukromou VŠ pro 1.rocnik minulý týden a ted jsem se dozvěděla, že nemohu nastoupit z důvodu zdravotních problémů. V budoucnu bych tam ale chtela nastoupit až budu moct. Zítra tam budu volat, nicméně jsem se chtěla poptat i tady. Zda je šance, aby mi to vrátili? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16095
5.8.19 10:42

To se musíš zeptat tam, jak to mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
5.8.19 10:52

Měli by ti poplatek vrátit. Mě na soukromé VŠ taky vrátili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
5.8.19 19:43

Myslím, že poplatek by ti měli vrátit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
7.10.19 09:21

Podmínky pro vrácení nebo nevrácení poplatku byste měla najít ve smlouvě se školou nebo případně ve veřejných podmínkách, které by měla VŠ mít k dispozici a se kterými jste se měla seznámit ještě před podáním přihlášky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4042
7.10.19 09:59
@Anonymní píše:
Ahoj, nevíte někdo jak to chodí, kdyz jsem zaplatila vstupní poplatek na soukromou VŠ pro 1.rocnik minulý týden a ted jsem se dozvěděla, že nemohu nastoupit z důvodu zdravotních problémů. V budoucnu bych tam ale chtela nastoupit až budu moct. Zítra tam budu volat, nicméně jsem se chtěla poptat i tady. Zda je šance, aby mi to vrátili? Děkuji

A tohle chce študovat vysokou školu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 21:32

Smlouva, základ soukromé školy

Musíte mít k dispozici smlouvu, pokud se jedná o soukromou VŠ, kde jsou uvedeny podmínky ohledně poplatku za semestr. Také tam musí být uvedeny podmínky pro vrácení poplatku včetně termínů. Jedná se o dvoustrannou dohodu, kde se buď musíte dohodnout nebo se obrátit na soud, který rozhodne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama