Zapomenutá HA

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.12.21 15:01

Zapomenuta HA (antikoncepce)

Dobrý den, jsem hlava děravá a zapoměla jsem si vzít jeden den pilulku, s přítelem jsme měli ten den nechráněný styk, uvědomila jsem si to hned po tom a prášek jsme si okamžitě vzala bylo to 16hod po tom co jsme si ho měla vzít, pak už jsem pokračovala zase normálně.
Je tu možnost otěhotnění?
Vím že tady těch diskuzí tu byla spousta ale ohledně hormonální Ha. Já beru azalii ta je nizko horm. A bere se no stop takže nemám menzes a ani nevím kdy bych ji měla mit a pod beru ji již rok a předtím jsem měla tělísko na 5 let takže taky bez menzes. Děkuji za odpovědi věřím že nejsem jediná hlava děravá :nevim:
Je to dneska 4 den, a já jsem tak vystresovaná že na sobě pozoruji příznaky těhu, což je prvni týden ovšem nemožné :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67432
15.12.21 15:11

Je to téměř vyloučeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2324
15.12.21 15:12

Pokud to bylo uprostřed plata, tak možnost by neměla byt vůbec. Ja zapomněla několikrát, když jsem ji brala a nikdy se nic nestalo. Byla bych v klidu ;). Hlavně, když nemáš vůbec ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.21 15:20
@Petrussee píše:
Pokud to bylo uprostřed plata, tak možnost by neměla byt vůbec. Ja zapomněla několikrát, když jsem ji brala a nikdy se nic nestalo. Byla bych v klidu ;). Hlavně, když nemáš vůbec ms.

Zapomněla jsem ji v druhém platu, 6 den.
Chtěla jsem si koupit postinor nebo tak nějak se to jmenuje ale kvůli tromboze si ho vzít nemohu proto mám nizkohorm. Ha. Snad se nic nestane věk už na to mám ale dítě zatím opravdu nechci :(

• Citovat
  • Nahlásit
2324
15.12.21 15:21

Myslím si, ze můžeš byt naprosto klidna :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.21 15:23
@Petrussee píše:
Myslím si, ze můžeš byt naprosto klidna :kytka:

Děkuju docela mě to uklidnilo, volala jsem gynekoložce a a se moc netvářila říkala že sice se to stát nemusí ale může vzhledem k tomu že jsem si jí vzala dýl jak po 12hod

• Citovat
  • Nahlásit
2599
15.12.21 16:37
@Anonymní píše:
Děkuju docela mě to uklidnilo, volala jsem gynekoložce a a se moc netvářila říkala že sice se to stát nemusí ale může vzhledem k tomu že jsem si jí vzala dýl jak po 12hod

Z toho styku ze dne zapomenutí je to hodně nepravděpodobné. Ale pro sichr bych nějakou dobu používala ještě další ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.21 16:44
@Kamkam píše:
Z toho styku ze dne zapomenutí je to hodně nepravděpodobné. Ale pro sichr bych nějakou dobu používala ještě další ochranu.

To rozhodně ano, kamošky mi říkají jak zapoměly i 3 prášky po sobě a nic se nestalo. Ale na to se nechci spoléhat ono znám holky co se snaží o mimi dlouho a nic a pak jsou lidi jako ja co nechtěji a u nich to je hned.
Budu doufat že se nic nestane následující týdnu si budu dělat test pro jistotu ať to podchytím kdyby náhodou když tak co nejdřív :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2599
15.12.21 17:02
@Anonymní píše:
To rozhodně ano, kamošky mi říkají jak zapoměly i 3 prášky po sobě a nic se nestalo. Ale na to se nechci spoléhat ono znám holky co se snaží o mimi dlouho a nic a pak jsou lidi jako ja co nechtěji a u nich to je hned.
Budu doufat že se nic nestane následující týdnu si budu dělat test pro jistotu ať to podchytím kdyby náhodou když tak co nejdřív :nevim:

No jasně no, někdo to bere jak lentilky a nic. A někdo se zapomene jednou a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat