Zapomenutá pilulka ve 3. týdnu

Anonymka
1.3.10 23:27

Zapomenuta pilulka ve 3. tydnu

Zapomnela jsem uzit predposledni pilulku z 21denni antikoncepce. Zjistila jsem to az dnes, kdyz jsem si chtela vzit tu posledni. Ta zapomenuta je teda nedelni. V sobotu jsem mela pohlavni styk, myslite, ze je moznost, ze jsem otehotnela? Pribalovy letak antikoncepce jsem si precetla, tam pisou, ze pokud se MS nedostavi, tak muzu byt tehotna. A ja ted teda budu trnout… ditko v tuhle dobu fakt ne-e. Ja vim, jsem blba, ze jsem na to zapomnela :zed: Jeste se mi to nestalo, coz me ale neomlouva. Jaka je sance (nebo spis riziko), ze bych mohla byt tehotna? Nevite nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23150
2.3.10 06:40

Já mám prášky, kde v 2 a 3 týdnu vynechání tak rizikové není. Ani u jednoho není těch 7 dní, kdy se má člověk chránit. Ale netuším jak je to u těch tvých. Teď jen doufej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24437
2.3.10 08:05

Myslím, že šance na otěhotnění je malá, nejhorší je zapomenout nějakou z prvních 7mi pilulek - Kdyby se mi stalo to, co tobě, nevzala bych ani tu poslední pilulku a krvácení by se dostavilo o dva dny dříve. Ale já mám všech 21tablet stejných, nevím, co by to udělalo u třífázové HA…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
2.3.10 08:33

No já bych se toho ani moc nebála, protože si vem, že když se fakt snažíš a máš styk během ovulace, spermie jsou nažhavený a všechno je tak jak má, je pouze 20% úspěšnost oplodnění!

Jako náhoda je vůl, ale v tomhle případě jsi podle mě chráněná předchozími tabletami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
2.3.10 08:34

Možné je fakt všechno …
ležela jsem ve špitále s maminou, která nevzala jeden prášek, jeste ke všemu hned začátkem nového braní, navíc má dělohu otočenou, a hop, je těhotná :lol:
To je ale samozrejme jenom příklad, tebe se to vůbec nemusí týkat, a ve vetsine případů opravdu jedna zapomenutá pilulka nezapříčiní otěhotnění.
Uplně bez rizika to ale asi není …
Tak moc držím palce, at to dopadne jak chcete :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
2.3.10 08:53

ahoj…
kdysi jsem brala ja trifazovou antikoncepci, tak i tu kde jsou pilule stejne… musim priznat ze pilule jsem nikdy nebrala presne po 24 hodinach a nekdy jsem zapomnela i 3 pilule… vim ze jsem byla lajdak :nevim: ale ani jednou jsem neotehotnela. takze si osobne myslim ze tehotna nebudes, ale 100% ti to rict nemuzeme nikdo. jak rikaji, vyjimka potvrzuje pravidlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymka
2.3.10 09:15

Diky moc za podporu! Ja vim, ze mozne je vsecko, ale nasi dcerku jsme nespachali taky hned napoprve, tak doufam ze se ze me nestal typ, o kteryho se muze chlap jen otrit a je v tom :mrgreen:
Jo a ty moje tabletky jsou vsechny stejne… Tak snad jen hystercim, jako na potrat bych nikdy nesla, ale jednoduche by to nebylo, pritel by z toho taky nebyl zrovna nadseny. Tak uvidime za par dni, drzte mi palce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1
22.11.12 22:36

zapomenutá pilulka

Dobrý den beru třífázovou HA a uplně jsem vynechala poslední prášek den před tím jsem měla PS ale to jsem si prášek vzala normálně po 7 denní pauze jsem začala brát opět normálně a asi za 6 dní měla další PS je možné že bych mohla být těhotná?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
5.6.13 16:36

Zdravím maminky, minulý týden, se mi stala taková nehoda. Zapomněla jsem si vzít HA. Byl to 16. prášek, takže týden 3. Vzala jsem ho po víc jak 12hodinách. Samozřejmě jsem nastudovala příbalový leták a teď jak doberu platíčko nebudu dělat pauzu. Jde mi ale o to, myslíte, že je možné otěhotnět, když jsem měla sex den před opomenutím i ten den, kdy jsem zapomněla? Pak už jsem pro jistotu nechráněný styk neměla, ale tohle mi teda vrtá hlavou a v příb. letáku se o tom nic nepíše. Děti už máme a další opravdu nee takže plaším a nejraději bych se praštila, že jsem mohla zapomenout. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.13 18:24
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.13 21:55
@Anonymní píše: :nevim:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonym 154
26.9.13 14:40

Zapomenutá 14 pilulka

Dobrý den. Omylem jsem zapomněla 14 pilulku. A vzala jsem jí až další den ve 14:00 hod. Teď si nejsem jistá jestli mám doprat strip a udělat pauzu a nebo pauzu nedělat a začít nový strip, jelikož je to na konci 2 týdne tak si nejsem tak docela jistá. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.17 12:41

Dobry den, prosim o radu.
Předem musim říci, ze zrovna poctivá v bráni HA na cas nejsem, jim ji ted po delší pauze asi 2 roky a stava se mi běžně ze jim dve pilulky najednou, ale praktikujeme přerušované u souloz. Pri bráni antikoncepce Foxinete neo jsem ve 3tydnu udelala hned dve chyby. Vzdy jsem si si vzpomněla následující den. Jednou jsem vzala dve pilulky soucasne, jednou jsem vzala jednu rano hned po probuzení a druhou vecer v obvyklém čase. Nyní jsem již 4 dny brala antikoncepci správně. Vcera jsem mela s přítelem nechráněný pohlavní styk i s ejakulaci. V letáku jsem se docetla ze nejlepsi by bylo začít brát dalsi plato bez přestávky. Což mi vyšlo zrovna na vcerejsek. Takze jsem zacala prvním praskem z noveho plata. Nejsem si však vubec jista, jestli si projistotu nemam vzit Postinor. Co myslíte? Jake je riziko otěhotnění? Popřípadě, jake mate s postinorem zkušenosti? Bylo vám zle atd atd? Vsem diky za odpověď:-)

• Nahlásit
  • Citovat
4266
16.3.17 12:49

No huntuj si to tělo ještě trochu víc, jasně :roll:
Buď se nauč užívat hormony tak, jak ti je doktor předepíše, nebo je nejez vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
16.3.17 13:00

No jestli ses ve vsem tak dusledna jako v brani prasku, tak potes koste. Tohle neni celaskon, vis? Chtelo by to trochu duslednosti, pak tady nefnukej ze ses v tom i kdyz (ne)beres HA. Kamoska po postinoru prospala cely den a strasne ji bolela hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama