Zapomenuté 2 pilulky HA

Anonymní
25.7.21 13:49

Zapomenuté 2 pilulky HA

Dobrý den, beru HA Lindynette 20 zhruba 2 roky. V neděli jsem začala brát nové platíčko a v úterý a ve středu jsem měla s přítelem nechráněný sex. Bohužel jsem si zapomněla vzít v sobotu a dnes v neděli pilulku. Mám se bát otěhotnění? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20290
25.7.21 14:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, beru HA Lindynette 20 zhruba 2 roky. V neděli jsem začala brát nové platíčko a v úterý a ve středu jsem měla s přítelem nechráněný sex. Bohužel jsem si zapomněla vzít v sobotu a dnes v neděli pilulku. Mám se bát otěhotnění? Děkuji za odpověď.

Možné je všechno, i když takhle po sobě bych to tak tragicky neviděla. Kdyby to bylo naopak, tak bych plašila. V době sexu jsi chráněná byla. Spíš si pohlídej zbytek cyklu. nevím, jak to tam je s další ochranou, když zapomeneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
25.7.21 14:36

Dnes je jeste nedele, proc sis ji nevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21335
25.7.21 14:53

Dneska si normálně vezmi ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 16:29

@ka2ka já si ji dneska vezmu jenže normálně si pilulku beru v 8:00 ráno, jenže jsem ráno zapomněla takže si ji mužů vzít až v 19:30 co dorazím domu z práce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 16:31

@vokishka já si ji vezmu jenže normálně si ji beru ráno takže je to vlastně už skoro jako bych zapomněla dvě pilulky si vzít. Domu dorazím v 19:30 a normálně si ji beru v 8:00.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat