Zapomenutí prášků

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
16.5.22 09:02

Zapomenutí prášků

Dobrý den,
zapomněla jsem si antikoncepci na místě, kam se týden nedostanu, což znamená, že jsem si poslední pilulku vzala v neděli 16., prosím budete vědět jak dále postupovat, až budu mít antikoncepci znovu ve svých rukou, což znamená příští týden v pondělí?

Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7588
16.5.22 09:05

Osobně bych navázala kde jsem přestala… ale tak cca 2-3týdny bych se chránila i jinak, než se to zase vše upraví. Asi dostaneš i menzes teď, rozhodí se ti cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
16.5.22 09:07
@Betzty píše:
Dobrý den,
zapomněla jsem si antikoncepci na místě, kam se týden nedostanu, což znamená, že jsem si poslední pilulku vzala v neděli 16., prosím budete vědět jak dále postupovat, až budu mít antikoncepci znovu ve svých rukou, což znamená příští týden v pondělí?Děkuji za odpověď.

Zavolat sestře a poprosit o nové prášky. Erecept a vyzvednout v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
16.5.22 09:08
@Russet píše:
Zavolat sestře a poprosit o nové prášky. Erecept a vyzvednout v lékárně.

Jooo to je asi ještě lepší řešení :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
16.5.22 09:09

@Russet to bohužel nepůjde, protože mám recept na 6 měsíců a nedovolí mi již další balení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
16.5.22 09:11

Zkus zavolat na gyndu a vysvětlit situaci. Třeba ti vyjde vstříc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
16.5.22 09:12
@Betzty píše:
@Russet to bohužel nepůjde, protože mám recept na 6 měsíců a nedovolí mi již další balení.

tak na měsíc by ti mohla recept ještě poslat… to by problém neměl být jak to vysvětlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
16.5.22 09:13
@Betzty píše:

Vysvětli jí situaci. Jinak zaběhni pro kondomy, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 09:58

A v jaké fázi braní pilulek jsi přestala? Nicméně teď to nejspíš dostaneš, pokud dobře počítám, tak v pondělí je to akorát 7. den, takže začneš brát jakoby odnuly (pokud je to jednofázová HA, tak jednoduše dober to, co ti zbylo v platíčku a pokračuj tím dalším, pokud vícefázová, tak zbytek původního balení vyhoď a začni plato nové). A pro následující cyklus se chraň ještě i jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
16.5.22 10:05

@unuděná ahoj, skončila jsem viz obrazek. A přemýšlím, jestli v to dalsi pondělí mám začít tam, kde jsem skoncila nebo az jako dalsi tyden. Spise mi jde o to, abych zacala zase spravne a treba nevynechal ten zapomenuty tyden úplne zbytecne nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
16.5.22 10:07

@unuděná pardon, ten obrazek ma zacit útery-streda-ctvrtek-patek-sobota-nedele-pondeli
Zacinam uterym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 10:07

@Betzty Jakože těch 6 ti tam zůstalo? Pokud ano, tak je to úplně v pohodě. Nejspíš teď začneš krvácet, jako bys udělala klasickou pauzu. No a začni hned v pondělí tak, jak jsi zvyklá - můžeš dobrat i toto platíčko a napojit na něj další, tahle HA má všechny pilulky stejné :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
16.5.22 10:11

@unuděná jakože jsem zacala brat tech prvnich sest - ty jsou jakoby prazdne - a zustaly mi tam ty, co nejsou skrtnute ;)
Je to nejake komplikovane :D

Takze zacit brat tam, kde jsem skoncila a pocitat s tim, ze to dostanu s ze se mi posune cyklus. Je to tak? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 10:14
@Betzty píše:
@unuděná jakože jsem zacala brat tech prvnich sest - ty jsou jakoby prazdne - a zustaly mi tam ty, co nejsou skrtnute ;)
Je to nejake komplikovane :DTakze zacit brat tam, kde jsem skoncila a pocitat s tim, ze to dostanu s ze se mi posune cyklus. Je to tak? :)

Aha, tak to je ta horší varianta, to se pěkně rozházíš. No nic, pokud neseženeš erecept, stejně ti nezbývá, než to takhle udělat. Prostě teď se chraň, možná budeš krvácet, možná ne, v pondělí začni brát dál, já bych asi spojila i s následujícím platíčkem (aby ti pokaždé nezůstávalo těch 6 pilulek v platě), stále další ochrana a až po další pauze bys měla být chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4711
16.5.22 10:16
@Betzty píše:
Dobrý den,
zapomněla jsem si antikoncepci na místě, kam se týden nedostanu, což znamená, že jsem si poslední pilulku vzala v neděli 16., prosím budete vědět jak dále postupovat, až budu mít antikoncepci znovu ve svých rukou, což znamená příští týden v pondělí?Děkuji za odpověď.

a kolik pilulek ti tam zbývá? já bych asi dala spíš týden bez pilulek a pak začala brát nové plato

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat