Nitroděložní tělísko a sexuální život

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
16.5.22 06:15

Nitroděložní tělísko a sexuální život

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat.. mám už cca dva měsíce kyleenu.. a až na krvácení, co dlouho trvalo apod, tak bylo vše ok. Akorát po cca těch dvou měsících, tak přítele při pohl. styku začali na mé pravé straně “píchat” provázky od tělíska. Nechápu proč zrovna teď, když ještě nedávno bylo vše v pořádku. Budu se objednávat ke gynekologovi na kontrolu a s tím, aby mi je zastřihl, snad to pomůže. Jelikož nechci úplně odstřihnout můj a přítelův společný sexuální život.

Máte někdo zkušenosti, že to opravdu pomohlo či nepomohlo?
Předem děkuji, pokud mi někdo poradí a nebo se podělí se zkušenostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1120
16.5.22 07:07

Také mne zajímá. Provázky si normalne nahmatám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8685
16.5.22 07:13

Záleží samozřejmě na vybaveni partnera, a tvým cyklu. Během cyklu tělísko i provázek zaleze trochu hloubs do čípku, že ho partner právě cítit nemusí. Občas ho manžel taky cítí, nestěžuje si, ale já ten dratek mám kraťoučkej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 07:52
@Ella72 píše:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat.. mám už cca dva měsíce kyleenu.. a až na krvácení, co dlouho trvalo apod, tak bylo vše ok. Akorát po cca těch dvou měsících, tak přítele při pohl. styku začali na mé pravé straně “píchat” provázky od tělíska. Nechápu proč zrovna teď, když ještě nedávno bylo vše v pořádku. Budu se objednávat ke gynekologovi na kontrolu a s tím, aby mi je zastřihl, snad to pomůže. Jelikož nechci úplně odstřihnout můj a přítelův společný sexuální život.Máte někdo zkušenosti, že to opravdu pomohlo či nepomohlo?
Předem děkuji, pokud mi někdo poradí a nebo se podělí se zkušenostmi.

Z tohoto důvodu jsem se tělíska vzdala, máme s přítelem rádi prstění a přitom mi s tělískem hnul, hrozná bolest, krvácení. Takže pro mě je to nevhodné, této aktivity se vzdát nechci a tělísko šlo ven.

• Citovat
  • Nahlásit
4603
16.5.22 08:56

Tak domluvit se na zkrácení, jinak mi to Dr zkracoval hned a nikdy žádný problém nebyl. Jenom sem teda otěhotněla, což ale není hlavní téma že jo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.5.22 09:00

Dotaz

@shadowbabe a to je kvůli selhání tělíska a nebo? Omlouvám se pokud je to nevhodné.. jen jste mě lehce vylekala 8o :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
16.5.22 09:05
@Ella72 píše:
@shadowbabe a to je kvůli selhání tělíska a nebo? Omlouvám se pokud je to nevhodné.. jen jste mě lehce vylekala 8o :oops:

Měla sem ho dané 4 roky, bez potíží a pak sem otěhotněla, že prý pokleslo. Může aj vypadnout. Kdybych to neviděla na vlastní oči, nevěřím :D Pan Dr taky hleděl, takže se tělísko vyndalo a potvrdilo se těhotenství. Příští měsíc má mladej 2 roky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
16.5.22 10:09

Manžel taky cítil provázky, řekl že ho tam něco šimrá, píchá, že to je divné, tak jsem byla na zastřihnutí a pak už v pohodě :) když jsem si ho dávala podruhé, tak jsem rovnou nechala přistřihnout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.22 10:23

Když se provázky zastřihnou, jde to stále v pohodě nahmatat?
I když asi s větší snahou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8685
27.5.22 10:24
@EsterkaBaterka píše:
Když se provázky zastřihnou, jde to stále v pohodě nahmatat?
I když asi s větší snahou?

Ano, v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.5.22 21:24

@Meggiska dobrý den. Mohla bych se opožděně zeptat, zda zastříhnutí bolelo či jste po něm měla krvácení nebo bolesti? Předem děkuji za odpověď. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
31.5.22 21:45
@Ella72 píše:
@Meggiska dobrý den. Mohla bych se opožděně zeptat, zda zastříhnutí bolelo či jste po něm měla krvácení nebo bolesti? Předem děkuji za odpověď. :D

Nic nebolelo, žádné krvácení, nic, prostě jak když bere stěry z čípku, tak vloží ten stroj aby to roztáhl a pak jen vloží nůžky a šmikne, ani o tom nebudete vědět 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat