Zase budou Vánoce

319
21.11.19 19:31

Zase budou Vánoce

Ahoj holky. Chci se s vámi poradit. Opět budou Vánoce a já jaksi odkládala nákupy dárků a teď zjistila, že už se nikam nedostanu, sotva lezu k doktorům natož někam do obchoďáku, jsem před porodem, teď 40 tt a ještě to nevypadá na konec a i kdyby tak s miminem asi po obchodech těžko budu běhat. Možná tak objednávat z e-shopu, ale aby to taky přišlo no. Příbuzenstvo jsem na to připravila, že budu mít jiný starosti a Vánoce jako takový nákupy jdou letos trochu mimo mě, oni berou jako dárek vůbec to, že se narodí malý a nic jinýho je nezajímá, ale i tak by jsem každému nějakou maličkost a kazetu aspoň… tu koupi snad i chlap v případě nouze :D
Prosím, prosím o nějaké typy na dárky. Rodiče, sourozenci ve věku 13ti let (co mají a dostanou vše) takže se člověk ani nezavděčí asi :D
A mamce by jsem ráda něco originálního a hezkého za ochotu a pomoc mě v těhotenství, ale vůbec nevím co, protože nemá žádné záliby nebo tak, nemám se čeho chytit :think:
Děkuji děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7303
21.11.19 19:43

V jaké cenové relaci? Co mamince koupit nějaký welness pobyt? Sourozencům vstupenku do aquaparku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
21.11.19 19:43

Rodičům nějaký relaxační - wellness pobyt, sourozencům bych už klidně dala poukázku do obchodu s módou, ať si koupí co se jim líbí, mamince udělá největší radost když jí na Vánoce dovezete vnoučka :D ale jinak je fajn třeba předplatné časopisu, nějaký výrobek s fotkou miminka (to nejspíš i stihnete v pohodě přes eshop).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4873
21.11.19 19:44

Když ještě objednáš ted z netu ti to dorazí. Já vždy z netu objednávám dárky do konce listopadu, vždy došlo. I třeba z DM drogerie můžeš objednávat kosmetiku, mají eshop. Nebo ze slevomatu můžeš darovat zážitky. Mamince nějaký wellness, nebo masáž, kosmetkku.. nevím jaké máš finanční možnosti. I pro 13ti leté, jsou tam různé jízdy Tatrou, vstup do lanového parku… Dospělým třeba menu v nějaké restauraci. Vstupenky do kina dle vlastního výběru např.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
21.11.19 19:54

Balíčky kosmetiky, lahůdek, poukázky, lístky do divadla, do kina, když pro někoho nesezenes, tak to jistí obálka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
21.11.19 19:55

Mrkni na tchibo, tam toho maji dost. Mamince treba hodinky nebo nejaky sperk? Taky me napada nejaky poukaz ke kadernici, vizazistce apod. Pro 13 lete bych vybrala knizky na netu, nebo nejake spol. hry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
21.11.19 20:04

Mamce me napadlo wellness, jako plno holek a sourozencum treba nejaky drazsi los + neco na zub :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
21.11.19 20:04

Zážitky, vouchery, dárkové karty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
21.11.19 20:08

Já vše řeším přes eshop mám maximální klid. Ještě nezačalo šílenství takže během týdne mám dárky doma
Mamce bych koupila třeba Tchiba šperk mají nádherné jako poděkování udělá opravdu radost.
Své dceři 11 let mám knížky, omalovánky sama k sobě, pak společenská hra, chtěla box moje první zahrádka, pak oblečení… Neni to nic složitého.
Sourozenci si nedáváme spolu max cokosku, víno něco na zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
21.11.19 20:10

Prosím tě, když to objednáš z eshopů, tak to máš za dva tři dny doma. To je otázka jedné hodiny u počítače. To zvládne i těhotná před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7597
21.11.19 20:19

@Šáruší souhlasím, já tatko ted marodím 3 týden mám zánět průůdušek a za tu dobu jsem pořešila pomalu všechny dárky..
Nakupovala jsem v různých obchodem, což asi uvádět nemůžeu, ale třeba knihy z Albat. a nebo z Pom. hračky sportovní věci Z sports a vždy mi to došlo za dva dny..
Mylím, že ty klasické známé obchody jsou v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 20:24

@dracula-s daruj zážitky. Sourozencům nějakou únikovou hru, mamce třeba ten wellness…já objednávám i v prosinci, nikdy se mi nestalo, že by něco nedorazilo včas.. některé e-shopy mají takto před Vánocemi i datum doručení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10092
21.11.19 20:36

Přesně tak, kup zážitkový poukaz. Wellness si sám jen tak nikdo nezaplatí, sourozencům únikovku a nemusíš nic řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
21.11.19 20:41

Byla jsem před rokem ve stejné situaci-rodila jsem touto dobou minulý rok. Dárky pro děti jsem nakoupila včas. A jinak všichni ostatní dostali fotky-nechali jsme vyfotit děti (dvě starší dcery a 14 dní staré mimčo). Máte objednané novorozenecké foceni? Jestli ano, dejte všem pod stromeček obálku s fotkami. A myslím, že všichni pochopí, že letos nebude kopice dárků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19225
22.11.19 11:18

Já bych to opravdu tak nehrotila, objednala vše z eshopu :palec:

co šperk ručně vyráběný , s pravými květy?

společenskou hru

sourozencům poukázku do obchodu s oblíbeným oblečením

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat