Dárek pro psychologa

Anonymní
19.11.19 17:21

dárek pro psychologa

Ahoj, mám skvělého psychologa, který mi moc pomáhá a chtěla bych mu dát na Vánoce dárek. Není to blbé? Děláte to někdo taky?
Jestli ano, tak co jste mu darovali a jak reagoval?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6401
19.11.19 17:30

Já dávala psycholožce, co odcházela na mateřskou (a našla mi za sebe kolegyni skvělou jako náhradu) balíček s drobností pro ní a miminko a měla velkou radost. Myslím, že je to prima nápad, jen úplně neporadím co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2025
19.11.19 17:33

Já dávám psycholožce dárek každý rok, i psychiatričce a praktické lékařce, všechny 3 jsou úžasné a skvěle se starají. Vloni jsem třeba hodně kupovala výrobky z chráněných dílen, ale fakt pěkné, žádné křivě sešité látkové zvířátko apod. A když psycholožka šla na mateřskou, tak jsem jí toho dala spoustu. Teď mám novou psycholožku a dárek už pro ní mám taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 18:15
@Anonymní píše:
Ahoj, mám skvělého psychologa, který mi moc pomáhá a chtěla bych mu dát na Vánoce dárek. Není to blbé? Děláte to někdo taky?
Jestli ano, tak co jste mu darovali a jak reagoval?

Není to v terapeutickém procesu škodlivé být zamilovaná? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 18:18
@pohledzdruhestrany píše:
Není to v terapeutickém procesu škodlivé být zamilovaná? :think:

cože? :D Já nejsem zamilovaná

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10741
19.11.19 21:06

Hele jen nějakou drobnost. Svíčku, krabičku domácího cukroví, nebo tak něco.

@pohledzdruhestrany píše:
Není to v terapeutickém procesu škodlivé být zamilovaná? :think:

Ne, je to běžná a častá záležitost (nikoliv nezbytná) a každý příčetný terpeut a terapeutka s tím umí pracovat ku prospěchu klienta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 21:11
@Ou píše:
Hele jen nějakou drobnost. Svíčku, krabičku domácího cukroví, nebo tak něco.Ne, je to běžná a častá záležitost (nikoliv nezbytná) a každý příčetný terpeut a terapeutka s tím umí pracovat ku prospěchu klienta.

Přenos je zapeklitá záležitost. A kolik v ČR odhaduješ pricetnych psychoterapeutu, desítky, stovky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
19.11.19 21:16
@Anonymní píše:
Jestli ano, tak co jste mu darovali a jak rteeagoval?

ten psycholog ti poradil, že máš dnes založit 20 anonymních diskusí na emiminu? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 05:52
@stinga píše:
ten psycholog ti poradil, že máš dnes založit 20 anonymních diskusí na emiminu? :zed:
???
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama