Rammstein vs.Rockopera

Anonymní
17.11.19 17:49

Rammstein vs.Rockopera

Ahojda, mám relativně čerstvě nového partnera, dá se říct, že toho o něm vím už dost. A samozřejmě mu chci koupit dárek k vánocům. Krom jiného vim, že poslouchá skupinu Rammstein, což je metalová skupina a mě napadlo koupit poukaz na lístky do divadla Rockopera Praha. Myslíte, že je to žánrově úplně mimo? Já nejsem příliš hudební znalec a upřímně extra velký rozdíl mezi metalem a rocken nevidim. Partner chodí rád do divadla i na koncerty, tak si myslim, že vstupenky na muzikál budou dobrá volba.
Poradíte, jestli je to ok nebo úplně mimo mísu? Samozrejme počítám, že půjdeme spolu.
A to mi ještě poraďte, jestli mu dát oba vouchery nebo jen jeden a druhý si nechat? Tefa pokud jen jeden voucher na oběd vstupenky.
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1893
17.11.19 18:35

Za mě rockopera :palec:
Jako já tenhle styl nemam rada vůbec, ale rockopera je proste moje srdcovka. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 20:44

@HandulkaK :palec: super, asi do toho půjdu.
Máš tam nějaký osvědčený představení?

• Nahlásit
  • Citovat
1893
17.11.19 21:08

Já mám nejraději Proces, ale ten bude až v dubnu - nechyběla jsem snad ani na jednom vystoupení. :oops: Jinak skvělý je Vymitac a chybu neudělaš ani Antigonou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 21:16

@HandulkaK já chci teda koupit jen voucher na vstupenky a pak si obdarovaný vybere, ale super, že mám takovouhle odezvu. Díky moc. Pak dam vědět, jak se dárek líbil

• Nahlásit
  • Citovat
1893
17.11.19 21:38

Určitě dej. Snad jsem trochu pomohla. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 21:46

Jsem fanynka Rammstein a Rockoperou bys mě nenadchla :nevim: na druhou stranu, obecně, když mi někdo dá lístek na kulturu, tak je to bezva. Víš, že i basketbal v O2 Arene v druhý řadě na živo má prostě náboj ;) jo a fakt si prošvihla příležitost, Till tu teď dělá menší koncert :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama