Zase mimoděložní?

26
16.7.13 16:01

zase mimoděložní?

Ahoj :) v unoru jsem byla hospitalizovaná v nemocnici s podezřenim na mimoděl. na ultrazvuku nebylo nic vidět ale vzhledem k tomu že těhotenství bylo chtěné se čeklao na hcg. To bohužel klesalo :,( podstoupila jsem laparoskopii. Když jsem se probudila řekli mi že, levý vejcovod je normálně průchodný a pravý lehce modravě prosvítající a to že bylo asi to mimoděl ale že mi nechali oba dva vejcovody že se to krásně samo vstřebává. Udělali pro jistotu i vyčištění dělohy… testy neprokázali těhotenství takže nejspíš to bylo v tom vejcovodu… :,( a ted k mím otázkám. Rozhodla jsem se že skusíme znova otěhotnět. Ale pořád mi vrtá hlavou když ten pravý byl vlastně ucpaný jestli už je ok. A jestli se tam náhodou zas nezahnízdí vajíčko… :( jaká je šance že vše dopadne dobře… Budu ráda za rady, zkušenosti i názory.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

colafit
16.7.13 16:57

Rada zní, zeptej se svého gynekologa. On zná tvůj zdravotní stav, zná průběh té operace.

• Nahlásit
  • Citovat
26
16.7.13 17:20

Řekl že není duvod čekat at se snažíme =) ale tady jde o muj pocit mam strach. Ale doktor říkal že to stejně neovlivním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mili84
17.7.13 08:41

Strach neovlivníš… podívej-já měla mimo v roce 2010, letos v lednu opět podezření-nenašlo se ve vejcovodu (mám jen jeden) a ani na histolce (buď odešlo samo nebo udělali špatný odběr-dle klesajícího HCG tipovali spíše neprosperující těhotenství)… No a teď mě čeká týden stresu, kde to bude tentokrát… ten jediný vejcovod mám u dělohy ztluštělý… :think: Strašně se bojím, ale neovlivním to… ty máš ještě jeden zdravý :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
colafit
17.7.13 09:02

Když jsem byla v nemocnici na revizi dělohy po neprosperujícím těhotenství, tak tam byla paní, co měla jeden vejcovod (druhý odstraněn po mimoděložním těhotenství) a byla už po 3. těhotná (2 děti doma).

Nejsem doktor, ale pokud gynekolog říká, že to zkusit můžete, tak to zkuste.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama