Spontánní potrat?

Anonymní
12.7.13 20:54

spontani potrat?

Ahoj holky. v pondeli jsem byla u lekare a bylo mi potvrzeno tehotenstvi ale jelikos jsem porad trochu krvacela tak mi rekli ze bud se to udrzi nebo ne krvacim i nadale ale ne porad cely den nic pak treba 2 hodiny pak dalsi den treba od rana do odpoledne.kdo jste si to zazil jake jsou priznaky jak potrat probiha? na kontrolu mam jit az za tyden a ze se uvidi jak to dopadlo jak dlouho jste takhle krvacely a krvacely jste hodne protoze ja i kdyz se utru a mam na papiru krev vlozka je cista. omlouvam se za anonymitu ale chodi sem spoustu lidi co me zna

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1411
12.7.13 21:02

Ahoj, u mě teda spontání potrat nešel přehlídnout - jeden den jsem slabě špinila, druhý den už tekla jasná krev, slabě. Další den ráno jsem teprve mazala na pohotovost ale tam už mi to bylo jasný - valilo ze mně hrozný množství krve, i kusy tkáně, jako hoooodně silná ms.
To bude dobrý, hlavně nestresuj :hug:
Nemáš tam hematom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12663
12.7.13 21:18

Ahoj, tak ja jsem tyden od ocekavane MS spinila, bylo to tmave hnede a nejak to den co den trochu sililo. V den, kdy jsem sla k doktorovi (tyden od zacatku toho spineni), uz tam byla i jasna krev a v ten den se mi i rozjelo krvaceni jak u MS. Ale intenzita a bolesti nebyly jine, nez u MS… U sveho prvniho tehotenstvi jsem jinak spinila asi tyden pred ocekavanou MS az do 9tt, dostala jsem tehda duphaston a vse dobre dopadlo :) Dokonce v jeden den jsem mela i jasne cervenou krev a doktor na pohotovosti mi rekl, ze mi asi praskla zilka. Dokud nezacnes opravdu hodne krvacet, tak bych se nebala. I kdyz sama jsem byla vystrasena, dokud to spineni nepreslo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5105
12.7.13 21:18

Tak pokud nejdou takové ty „cucky“ tkáně, nemělo by to značit potrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 21:22

Ja uz jsem z toho vazne zblbla no za tyden budu moudrejsi ani zadne bolesti nemam coz je divne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.13 21:27

Já špinila od nějakého 7.-8. týdne, a vložce krev nebyla, jen jsem ji vždycky utřela papírem. Pak v 10. týdnu jsem jednoho dne (byla to sobota) začala krvácet víc, už to bylo na vložce, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, věděla jsem, že potratím, takže jsem to brala naopak jako „dobré znamení“, že se to hýbe a nebudu muset na revizi. V pondělí mě začalo bolet břicho, měla jsem křeče, krvácení se zesílilo a začaly ze mě padat kousky/sraženiny, už jsem to považovala za potrat. Křeče byly opravdu nesnesitelné, já měla doma ještě malou dcerku, manžela v práci a už jsem si chtěla volat sanitku, bála jsem se, že bolestí omdlím. Ale vydržela jsem to do večera a když ze mě vypadla další velká sraženina, myslela jsem si, že je to „ono“ a už je po potratu. Jenže další den, tedy v úterý, křeče pokračovaly a stále jsem silně krvácela. Pak najednou zničehonic jsem dostala stahy, počítala jsem si frekvenci a pohybovalo se to nejdřív v rozsahu 11-13 minut, pak 7-4 minuty, nakonec to bylo co dvě minuty, jelo to takto asi dvě hodiny (opravdové porodní bolesti včetně křížových bolestí) a za chvíli mě to nutilo tlačit. Šla jsem na záchod a vytlačila jsem to, co bylo potřeba vytlačit. Následující den jsem šla na kontrolu k dr., tam už zkonstatovala to, co jsem věděla, tzn. že děloha je čistá a byla jsem odeslána do nemocnice, abych se domluvila na revizi. V nemocnici jsem byla, ale revizi odmítla. Pak mi ještě asi 3 týdny kontrolovali hladinu HCG v krvi a zánětlivé markery, jestli náhodou uvnitř něco nezůstalo a nedělá to neplechu. Takže asi takhle u mě proběhl potrat, omlouvám se, jestli je to moc dlouhé nebo děsivé.
Radši anonymně, rodina nic neví.

• Nahlásit
  • Citovat
111
14.7.13 13:48

Ahoj, vcera rano jsem si utřela jasnou krev pak uz nic, cely den me slabe pobolivalo bricho jako pri ms, ja se tak bojhim, aby nebyl konec!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 15:09

Ahojky. Před cca 3 týdny jsem se dozvěděla že jsem těhotná, ale minulý týden jsem začala špinit a pak krvácet. Zašla jsem proto k lékaři, kde mě prohlédli a zdělili, že těhotná jsem, ale dost to krvácí…po několika dnech jsem tam šla znovu, s tím že už jsem jen špinila a zajímalo mne jak to vypadá. Zpráva zněla takto: děloha v AVF, s vysokou homogenní sloznicí, v pravém děl. rohu drobní anechog. projasnění vel. 3,3 mm v průměru. Dokáže mi to někdo přeložit, prosím??? Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
16.7.13 19:52

Zdravím Vás všechny! Můj první příspěvek, bohužel, patří do této ne tolik šťastné diskuse. Taky jsem minulý týden (10.7.2013) potratila v 6. týdnu. Vůbec jsem nešpinila, ani náznak, ale od rána mi ten den bylo špatně jako před MS. V dopoledních hodinách přišly nárazovité křeče v podbřišku. Chvíli byly, pak byl zas chvíli klid, ale s každým cyklem se intenzita bolestí zvyšovala. Jakmile jsem začala krvácet, tak bylo po bolestech a taky po těhotenství. Takže u mě přišel potrat z čista jasna a za půl dne bylo vymalováno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 10:24

Ahoj, ja okolo 10 až 12tt taky krvácela, byla to rudě červená krev a kapala ze mě. Valila jsem k doktorovi a tam mi řekl, že v 10% je to začínající potrat, ale že mám velkou šanci že to zvladneme. Nasadil me ustrogestan a jeste jedny prášky a musela jsem ležet doma. Nemohla jsem ani na záchod pořádně a jak jsem vstala zase ze mě valila krev. Jestli mas problemy se zacpou muze to byt i tím, doporocil mi vlakninu, abych nevyvíjela takovy tlak, kdyz jsem sla na zachod.
Ted jsem ve 36tt a už se moc těšíme na mimčo. Tak nezoufej, ikdyž krvácíš muže to dopadnouut dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.14 20:40

Ahoj, podle MS jsem asi v 7tt (ve skutečnosti to bude asi 6tt - opožděná ovulace). U dr. jsem objednaná až za 11 dní (a na pohotovost se dostanu nejdřív v za 4 dny). Od včerejšího večera slabě krvácím. Dnes to celý den pokračuje. Chvílema to vypadá, že krvácení přestalo a chvílema je to zas o dost silnější. Není to tedy tak, že by ze mě tekla krev a já potřebovala vložku, ale po WC na papíru krev, někdy jen trošičku, někdy docela dost, je to občas hnědá a občas tmavě rudá krev. Břicho mě nebolí. Může to být začínající potrat?

• Nahlásit
  • Citovat
1510
23.10.14 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj, podle MS jsem asi v 7tt (ve skutečnosti to bude asi 6tt - opožděná ovulace). U dr. jsem objednaná až za 11 dní (a na pohotovost se dostanu nejdřív v za 4 dny). Od včerejšího večera slabě krvácím. Dnes to celý den pokračuje. Chvílema to vypadá, že krvácení přestalo a chvílema je to zas o dost silnější. Není to tedy tak, že by ze mě tekla krev a já potřebovala vložku, ale po WC na papíru krev, někdy jen trošičku, někdy docela dost, je to občas hnědá a občas tmavě rudá krev. Břicho mě nebolí. Může to být začínající potrat?

Ahoj zajímalo by mě jak si dopadla. Nyní mám něco podobného 5+3 tt ale už dva dny tmavě hnědě špiním bez bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.14 22:00

Zdravím po dlouhé době v tomto strachuplném tématu. Když jsem minulé léto potratila, pročítala jsem diskuse a hltala informace o tom, co se stalo, jak to dopadlo a co bude dál. Proto bych teď - s odstupem 16 měsíců - ostatním v takové situaci napsala, že to všechno může dopadnout dobře a že na to nemusí dlouho čekat. Minulý rok jsem 10.7. potratila a za 13 dní jsme počali znovu. Doktorka mi tenkrát říkala, jak musím 5 měsíců počkat a že mi napíše antikoncepci. Já už jsem ale měla nastudováno, že po spontánním potratu bez revize dělohy čekat nemusím, že se s tělem vlastně nic moc drastického nestalo. Změnila jsem doktorku, která mi tuto informaci jen potvrdila, a tak jsme po skončení krvácení začali zase vyrábět miminko. Říká se, že tělo je po tratu hormonálně pohnojené a asi na tom něci bude :) Teď mi v postýlce spinká sedmiměsíční Petříček a já jsem absolutně šťastná. Snad vás ten náš šťastný konec povzudí v těžkých chvílích :-) Přeju všem krásná zdravá miminka a bezproblémová těhotenství! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1510
26.10.14 06:51

14.7.14 jsem měla SP v září bio. těhot. Nyní to dopadá stejně. Tak u mě to pohnojení neplatí, bohužel. Mám už dvě děti bez problémů starší. Nyní bude asi nějaký problém.:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.14 14:29

@Horo79 zatím nijak, ono to nějak ustalo, ale od včerejška zas trochu špiním, tak uvidím v pátek. Dám vědět, doufám, že je to ok, poslední dobou mám silnější nevolnosti a prsa mě stále bolí čím dál víc, tak věřím, že snad je vše v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama