Zase to nevyšlo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 11:37
zase to nevyšlo?

Ahoj holky, předpokládaný termín další ms je zitra. Minuly týden jsem ale zvracela a měla jsem tehu pocity, tak jsem letěla pro testy a ve čtvrtek mi vyšel dr. max pozitivní- přikládám foto. Další testování v sobotu(včera) dr. max negativní a clearblue digitální taky negativní. Od večera slabé spinim… znamená to tedy ze tehu nejsem a slo o biochem. těhotenství? :( dekuju

Reakce:
Uživatel je onlineQadra
Kecalka 360 příspěvků 12.05.19 11:45

Tak bohužel pokud byly ostatní testy negativní, moc růžově bych to neviděla…

Luclic
Stálice 61 příspěvků 12.05.19 11:47

Ano, bohužel šlo nejspis o biochemické, je mi líto :(

Sl.Kockova
Kecalka 295 příspěvků 12.05.19 11:49

Ano, nejspíše biochemicke, na digital by mohlo byt brzo je to citlivost 25, ale dr. Max by měl ukázat pokud už byl duch. Vzhledem k spineni bych počítala s tím, ze to nevyslo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 11:58

Achjo to už je podruhé… :( moc vám děkuji za odpovědi

pikola
Generální žvanilka 20811 příspěvků 12.05.19 12:02
@Anonymní píše:
Achjo to už je podruhé… :( moc vám děkuji za odpovědi

Tak nelov duchy před ms a budeš mít klid. Počkej do termínu kdy to máš dostat a když to nedostaneš tak testuj :nevim:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 12.05.19 12:22

Ze vam to stoji za to testovat pred ms a pak brecet, nechapu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 13:00

Taky si myslím, že je lepší testovat nejdřív den po vynechání MS. Popřemýšlej o tom, co ti to přinese.

marieanne15
Povídálka 49 příspěvků 13.05.19 10:18

Naopak, já myslím, že na testování před MS není nic špatného. Je velký rozdíl, když člověk ví, že otěhotnět může, ale neudrží se to a když je v nejistotě, že to nejde vůbec. Když se pak přijde na to, že biochemická těhotenství se opakují, může to být vodítko pro zjištění potenciálního problému v budoucnu a vyloučení zbytečných vyšetření a tím pádem také šetření času…

Kajka9
Závislačka 3739 příspěvků 1 inzerát 13.05.19 10:59

Bohužel to nevypadá moc dobře ale uvidíš ještě za pár dní.. je dobré testovat se stejnými testy a citlivostí a hlavně v podobný čas.. Holky netestujte před ms počkejte na vynechání pak je akorát sklamání takto by jste ani o tom nevěděli

Váš příspěvek
Reklama