Zaseklá Roomba

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 12.09.11 11:35
zaseklá roomba

ahoj holky, chci se zeptat stalo se vám někomu, že se vám při vysávání roomba tak zasekl, nemohl se dostat ven až se odřel? já ho zapla a šla ven s malým, když jsem se vrátila byl zalezlej pod gaučem kde je to v jednom místě nižší a tak se tam naprsoval až z něj lítal prach z plastu :-? a to ho mám od pátku, mě klepne

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 12.09.11 11:41

Jako že se odřel? To že se někde zasekne je normální, to čase vychytáš. Já ho mám taky tročku omlácenej, na těch čidlech jsou škrábence, jak se brousí o stěnu a pod.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 12.09.11 11:48

jo odřela a celkem dost hluboký rejhy-drhla se o kovovou nožku pod gaučem
jak to zatarasit netuším aby tam příště nejel-ta závora je tam blbá

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 11:49

No zasekne se buď když něco namotá, tak to zahlásí a vypne se nebo když nemůže přeject nějakou překážku. Ale to už se moc nestává, vychytala jsem to. A pár škrábanců za ty dva roky už taky schytal.

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 12.09.11 11:53

Ona když se někde zasekne, tak se z toho snaží dostat, různě se točí a pokud se jí to nepovede, tak se vypne.
Dej tam nějakou krabici, nebo cokoliv, já takhle musím mít posbírané nabíječky, kabely od pc a zvednutou židli z Ikey :mrgreen:
To že je odřená, na funkci nemá vliv, to se prostě stává.

mag
Extra třída :D 11030 příspěvků 12.09.11 11:54

Jo, mně se odřel při prvním použití, když zalezl v děcáku pod radiátor a nemohl se dostat ven. Od té doby tam mám strčenou vodováhu :mrgreen:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 12.09.11 11:55

a neničí se ty čidla když jsou škrábance i přes to?

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 12.09.11 12:00

Já mám podrápanej celej ten nárazník, čídla jsou pod tím plastem.

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 12.09.11 12:01

A luxuju půl roku uplně v pohodě :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 12.09.11 12:28

ten náš vypadá, jak když luxuje v minovým poli

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 12.09.11 12:33

tak to mě těší :mrgreen: já s lehkýma škrábancema počítala, ale zarazilo mě, že se to vyrylo tak hluboko, že se prostě nevypnul dřív.zapnula jsem ho znova a zkusila nějak narafičit tu závoru, aby mě prostě pod gauč vjel, ale vyhnul se krizovýmu místu a zatím se tomu vyhýbá tak asi dobrý
holt jsem si říkala tolik peněz to stálo a hned se mě to zničí :mrgreen: :oops:

TeaTereza
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 12.09.11 12:43

Jooo tak tohle znám… nám takhle po týdnu zajel pod sedačku, a tam se o železo z vrchu celý odřel, rýhy hluboky jak hrom.. tak jsem to taky „obrečela“ ale beru to tak, že je to vysavač a holt hlavně že je vysáto a já nemusím chodit s koštětem :lol: A mimochodem, roomba teď nabízí nové samolepky na ten vrchní kryt. Takže jsem se uklidnila a říkám si, že když budu chtít bude roombik zase jako nový :mrgreen:

hhaannii
Povídálka 50 příspěvků 24.07.14 16:49

Ahoj všichni!
Dnes mě dorazila roomba 660, bohužel bez návodu. Už mi ho slíbili doposlat poštou, ale chtěla bych uklízet hned? Nemohl by mi prosím někdo poslat návod mailem, klidně i na jiný typ - bude to podobné. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >