Záškuby u 2 měsíčního miminka

20
28.6.21 08:15

Záškuby u 2 měsíčního miminka

Zdravím všechny
Mám dotaz jestli se někomu z vás taky stalo ze by vaše děti měli divné záškuby? Náš syn už od narození má takové divné škubaní většinou v rukách někdy jazýčkem v porodnici to byli i nohy a to mi sestra v porodnici řekla ze se srovnává nervová soustava, ale teď jsou malému 2 měsíce a záškuby přetrvávají (hlavně v rukou ) a přijde mi ze se sám sebe často lekne a propukne v hystericky pláč a je pak těžko k utišení. Má to někdo stejně? Je to normální? Můžou to být střevní potíže, kterých se lekne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7323
28.6.21 08:26

Lekani u miminek je normalni, a patří ke zdravému vývoji. Tohle si hlavně pamatuju u první dcery, už jsem to doktorce chtěla natocit. Prostě jako mimino ležela na hrací dece, sekla se, natáhla ruce a zatala v pěst, a začala šíleně hystericky křičet/brečet. Myslela jsem si že má nějaké záchvaty. Po čase jak rostla tak to přešlo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17400
28.6.21 08:47

Když se to povede, zaškuby natoč a konzultuj na nejbližší prohlídce s pediatrem/ou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
28.6.21 09:13

Ve 2 měsících pořád nervová soustava dozrává. Ta naše měla různé podivné projevy a časem to přešlo. Pro tvůj klid to zkonzultuj u doktora (nejlepší je to natočit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat