Reklama

Zavařovací hrnec Tescoma

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 01.08.18 09:15
Zavařovací hrnec Tescoma

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenost se zavařovacím hrncem Tescoma? Jedná se o nástavec na klasický hrnec na indukci i s teploměrem, viz: https://www.kuchynskepotreby.cz/…lomerem.html
Potřebuji sem tam zavařit pár pár sklenic s obědovým jídlem… díky za info, zkušenosti :)

Reklama

Reakce:

TMana
Kecalka 496 příspěvků 01.08.18 09:54

Od Tescomy jsme měli hrnce, které se dvou let rozpadly, pak nerez příbor do myčky, který rezne a jako dárek jsme dostali jakoby kvalitní japonské nože, které byly horší, než fake damascus nože z Číny za třetinovou cenu. Takže od té doby považuji značku Tescoma za šmejd.

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 01.08.18 12:40

Já mám hrnce od Tescomy ve kterých vařím šest let a zatím spokojenost.

kvetuse0T
Stálice 51 příspěvků 29.08.18 22:47

Ne, já zavařuji v Thermomixu :srdce: :jazyk:
od té doby co ho mám, tak jsem zjistila že je zbytečné mít doma různé spotřebiče, jsou to vyhozené peníze za věci které pak zabírají místo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama