Zavařovací hrnec Tescoma

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 01.08.18 09:15
Zavařovací hrnec Tescoma

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenost se zavařovacím hrncem Tescoma? Jedná se o nástavec na klasický hrnec na indukci i s teploměrem, viz: https://www.kuchynskepotreby.cz/…lomerem.html
Potřebuji sem tam zavařit pár pár sklenic s obědovým jídlem… díky za info, zkušenosti :)

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 01.08.18 09:54

Od Tescomy jsme měli hrnce, které se dvou let rozpadly, pak nerez příbor do myčky, který rezne a jako dárek jsme dostali jakoby kvalitní japonské nože, které byly horší, než fake damascus nože z Číny za třetinovou cenu. Takže od té doby považuji značku Tescoma za šmejd.

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 01.08.18 12:40

Já mám hrnce od Tescomy ve kterých vařím šest let a zatím spokojenost.

kvetuse0T
Stálice 59 příspěvků 29.08.18 22:47

Ne, já zavařuji v Thermomixu :srdce: :jazyk:
od té doby co ho mám, tak jsem zjistila že je zbytečné mít doma různé spotřebiče, jsou to vyhozené peníze za věci které pak zabírají místo.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >