Zavinovačka do autosedačky - ušití doma

246
25.1.06 22:18

Zavinovačka do autosedačky - usiti doma

Ahoj holky,

Mam na vas dotaz… Moje kamaradka rada a dobre sije.. ceka ted mimi a chtela by si usit zavinovacku z flause.. ale nevi kde mam sehnat strih.. Ja co jsem nasla na netu tak jen obrazky jak to vypada v celku i s miminem. Nemate nektera strih nebo nemohla by jste mi to po dilech vyfotit a poslat s rozmerama??

Diky Maty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.1.06 23:31

ZAVINOVAČKA

Ahoj,nemůžu spát,prcek kope a kope…Tak čtu a čtu… jsem ve 33tt. Nemám přesný střih na zavinovačku, protože vše švihám tak nějak od oka. Není to přímo zavinovačka, ale fusáček z obou stran flauš a ve vnitř 1 vrstva vatelín.Šila jsem ho do CHicco Synthesis/snad to píšu dobře/, ale dal by se určitě použít i do jiných vajíček. Spodní díl /s otvory pro pásy/ zůstává v sedačce a vrchní je přidělán po obvodu zipem, takže se dá odepnout/když je už auto vyhřáté../. Pokud bys měla zájem napíšu míry a skusím/s pomocí manžela/ ti poslat fotky. Myslím, že fusak je lepší než zavinovačka z několika důvodů. Dá se použít i do kočárku, vrchní díl je odpínací, aby mimi nebylo horko a co jsem používala často na nákupech v marketech, u rodičů…- spodní díl stačí vytáhnout ze sedačky a použít jako podložku pod mimi/hebkou, měkkou../. Vše mám odskoušeno, jeden už jsem šila při Terezce a pak koloval po všech známých, jak byl oblíbený, že nevím, kde je teĎ.Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
246
26.1.06 09:57

Ahoj Leni,

byla bys tak hodna a poslala mi foto + rozmery na mail nebo jako SZ.
muj mail je martina.hovorkova@centrum.cz

predem dekuju.

Maty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
26.1.06 21:53

Holky jen to obnovuju aby se na to mohla lenka podivat.. nemam na ni jiny kontakt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
26.1.06 22:35
:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.1.06 10:16
:cry:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.1.06 10:22

Maty,

chces zavinovacku alebo fusak? Ja mam fleece zavinovacku do autosedacky od Emitexu (pozri ich web), ak chces, mozem ju pomerat, nafotit a poslat ti na mail.

pa,

Baboo

• Nahlásit
  • Citovat
246
27.1.06 10:58

Baboo,

poslala jsem ti SZ .. ta rychlozavinovacka je z flause takze to bude ono.. :D
Budu ti moc vdecna kdyz mi to posles..

Maty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.13 16:21

už to asi není aktuálni

Hledala jsem taky střih mám jednu doma půjčenou… našla jsem toto je to i s rozměry tak by se to dalo střihnout http://www.modrykonik.sk/…y-spacak-te/
:think: :lol: třeba se to někomu hodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.9.13 20:52

Pěkné:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.13 21:03

Zitra se chystam ze zkusim udelat strih:-) :think: