Jak odstranit window colours

625
19.1.06 10:01

Jak odstranit window colours

Ahoj holky,
když jsem kreslila dcerce kytičky a broučky :D podařilo se nám oběma upatlat si oblečení slupovacími barvami na sklo. Seškrabat to nejde, barva se dostala do vzorku. Neporadil byste mi prosím někdo, co s tím?

Děkuju
Jana+Kačenka 13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2793
19.1.06 10:06

Jani,neporadím.Sama mám problém.Sundávala jsem obrázky z okna a Klárka si jeden nalepila na postel.Nechtělo to ani držet,tak já pitomec jí to tam nalepila pořádně a zapomněla jsem na to.Jneže ono se to nakonec přichytilo tak,že to nejde vůbec sundat!!!!!Takže má na postýlce půlku kačenky a nejde to ani nehtem,hrůza :evil:
Zkrátka jsou to barvičky na sklo a ne na něco jiného.
A já už jsem poučená,že na práci s vodovkama apod.dávám to nejhorší oblečení,kterého mi při zničení není líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
19.1.06 10:08

Jano, tyhle barvy jsou obyčejně rozpustné vodou. Chce to trpělivost a pořádně oblečení přeprat, ale z bílého oblečení to úplně dolů nejde, na tmavším se to ztratí.

Hanko, nám se takhle neodlepitelně přilepily obrázky na sklo dveří. Pomohlo navlhčit je a nahřát fénem. Jemně!

Co mně na těchhle obrázcích naštvalo, bylo to, že si je děti nalepily na ledničku a ty pigmenty zapustily do bílé barvy a fakt nejde ničím dolů! Tak bacha na to. Naštěstí to byla stará lednice a už máme novou :D

Mně by zase zajímalo jak se dá vyprat propiska. Syn měl na vánoce nádhernou bílou košili Marks Spencer a popsal si ji. Měl ji na sobě jenom jednou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.06 10:11

Ahoj Radino,

na propisku existuje Ďáblik na skvrny přímo na skvrny od propisek. Mají různé druhy na různé typy skrvn. Mě to fungovalo.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
7708
19.1.06 10:24

Můžete to zkusit dát do lednice nebo mrazáku.Když to je hodně v chladnu,tak se to pak sloupne samo,i malé zbytky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama