Může mít potničky ze zavinovačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinatomi
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 09:59
Zavinovačka - potničky

Ahoj, prosím o radu.
Mám 6 týdenní miminko, dávala jsem na začátku do zavinovačky Little Angel, cca po 2 týdnech kvůli Moorovu reflexu do bavlněné zavinovačky typu swadlle me. Bohužel se mi celý osypal potničkami. Už se jich docela dlouho zbavujeme.
Prosím, nemáte někdo zkušenost s nějakou zavinkou, co je pro delší dítě a je prodyšná?
Přemýšlím o ergoPouch® Zavinovačka Nay Arrow ErgoCocoon Air Swaddles. Je bambusová a podle popisu prodyšná. Zahraniční recenze celkem dobré.
Prosím, v čem necháváte mimi spát Vy? Na tvrdou matraci a přikrýt dekou mi přijde maličký.
Moc děkuji. :hug:

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 03.01.18 10:46

@martinatomi : dekou urcite neprikryvat, takhle mala miminka nemaji mit nic navolno. Ja balila do velkeho bavlneneho ctverce, pokud je to moc horke, tak ten bambus nebo muselin (velkou plenu nebo osusku).
Ale teda trochu nerozumim te poznamce o tvrde matraci, ty ergopouche jsou tenky kus latky, to matraci nijak nezmekci, abys od toho necekala neco, co to neni :think:

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 03.01.18 11:39

@martinatomi a nenabalujes to dítě moc? Já jen už jsem byla svědek uzkostliveho nabalování.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >