Může mít potničky ze zavinovačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinatomi
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 09:59
Zavinovačka - potničky

Ahoj, prosím o radu.
Mám 6 týdenní miminko, dávala jsem na začátku do zavinovačky Little Angel, cca po 2 týdnech kvůli Moorovu reflexu do bavlněné zavinovačky typu swadlle me. Bohužel se mi celý osypal potničkami. Už se jich docela dlouho zbavujeme.
Prosím, nemáte někdo zkušenost s nějakou zavinkou, co je pro delší dítě a je prodyšná?
Přemýšlím o ergoPouch® Zavinovačka Nay Arrow ErgoCocoon Air Swaddles. Je bambusová a podle popisu prodyšná. Zahraniční recenze celkem dobré.
Prosím, v čem necháváte mimi spát Vy? Na tvrdou matraci a přikrýt dekou mi přijde maličký.
Moc děkuji. :hug:

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10500 příspěvků 03.01.18 10:46

@martinatomi : dekou urcite neprikryvat, takhle mala miminka nemaji mit nic navolno. Ja balila do velkeho bavlneneho ctverce, pokud je to moc horke, tak ten bambus nebo muselin (velkou plenu nebo osusku).
Ale teda trochu nerozumim te poznamce o tvrde matraci, ty ergopouche jsou tenky kus latky, to matraci nijak nezmekci, abys od toho necekala neco, co to neni :think:

Malike
Extra třída :D 11457 příspěvků 03.01.18 11:39

@martinatomi a nenabalujes to dítě moc? Já jen už jsem byla svědek uzkostliveho nabalování.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama