Podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 18:43
podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Ahoj vsichni, pozor na sbazaru byl clovek:jaroslava. suchaaa@seznam­.cz, ktery nabizi fusaky od elodie details za 2000 a dalsi veci.Vim,ze jsem blba…platba zaplacena predem…klasika nejdrive to zacalo tim, ze uz to jde poslat. Potom, ze radeji posle pres PPL. Nasledne to nestihla.Ze prej byla na prodlouzenem vikendu a ze mi posle penize zpatky. Penize ani fusak nikde. Podala jsem trestni oznameni - kdyz se nascitaji nad 5000 Kc, tak treba stravi pristi rok v chladku. Verim, ze nas blbcu je vic.Ucet ma na sporitelne:303719411­3/0800. Ted uz nic neinzeruje, ale urco nekde je.
Vim, jsem pitoma… :zed: uz to neudelam ;)

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9250 příspěvků 13.12.17 18:51

Ted si muzes jen tlouct do hlavy..

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 13.12.17 18:55

Tak pokud o dotyčném není nikde napsáno, že je podvodník, nedá se nijak chránit. Balík na dobírku taky nic neřeší, může v něm poslat cokoli za pár kaček. Jedině nakupovat přes prověřené e-shopy.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 19:08

Nemyslím že jí za to zavřou

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 19:37

@ka2ka

to si také myslím…ale třeba se to nějak sečte…a bude mít třeba nějaké problémy…ale v našem státě asi těžko… no jak se říká:za blbost se platí

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 13.12.17 19:52

Dobírka má malou výhodu v tom, že ten „vychytralec“ musí alespoň něco udělat. Musí něco zabalit a jít s tím na poštu. Když pošlu prachy předem, tak ten člověk nemusí NIC. Ale co bude v balíku, tak s tím mi dobírka nepomůže.

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 13.12.17 19:55

Ja bych si pres sbazar nic neobjednala, slyšela jsem na něj hodně kritiku a je jedno jestli předem nebo na dobírku. Kde nakupuji a platim předem je mimibazar a za 8 let jsem nemela jediný problém.

AnastazieB
Echt Kelišová 8234 příspěvků 13.12.17 19:58

Na Sbazaru je koncentrace podvodníků… Není tam žádná registrace, hodnocení, nic… Nakupuj na Mimibazaru, tam je aspoň hodnocení a vidíš, co je člověk zač.

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 20:28

@AnastazieB

jj diky :palec:

Marketa4610
Nováček 1 příspěvek 15.12.17 11:08

Me okradla taky a nahlasila jste to? Muj mail je ****** napiste mi zkusime s tim neco udelat, nechci ji to ken tak nechat

edit admin: smazán osobní údaj

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 15.12.17 14:31

@Marketa4610

jdete na policii…ono se to nascita… ja tam byla dnes…potrebujete emailovou komu ikaci a pokud to bude pres 5000 Kc dohromady tak ji obestavi ucet a nam vrati penize

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama