Podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 18:43
podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Ahoj vsichni, pozor na sbazaru byl clovek:jaroslava. suchaaa@seznam­.cz, ktery nabizi fusaky od elodie details za 2000 a dalsi veci.Vim,ze jsem blba…platba zaplacena predem…klasika nejdrive to zacalo tim, ze uz to jde poslat. Potom, ze radeji posle pres PPL. Nasledne to nestihla.Ze prej byla na prodlouzenem vikendu a ze mi posle penize zpatky. Penize ani fusak nikde. Podala jsem trestni oznameni - kdyz se nascitaji nad 5000 Kc, tak treba stravi pristi rok v chladku. Verim, ze nas blbcu je vic.Ucet ma na sporitelne:303719411­3/0800. Ted uz nic neinzeruje, ale urco nekde je.
Vim, jsem pitoma… :zed: uz to neudelam ;)

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9758 příspěvků 13.12.17 18:51

Ted si muzes jen tlouct do hlavy..

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 13.12.17 18:55

Tak pokud o dotyčném není nikde napsáno, že je podvodník, nedá se nijak chránit. Balík na dobírku taky nic neřeší, může v něm poslat cokoli za pár kaček. Jedině nakupovat přes prověřené e-shopy.

ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 13.12.17 19:08

Nemyslím že jí za to zavřou

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 19:37

@ka2ka

to si také myslím…ale třeba se to nějak sečte…a bude mít třeba nějaké problémy…ale v našem státě asi těžko… no jak se říká:za blbost se platí

Ivan PPZ
Kelišová 5718 příspěvků 13.12.17 19:52

Dobírka má malou výhodu v tom, že ten „vychytralec“ musí alespoň něco udělat. Musí něco zabalit a jít s tím na poštu. Když pošlu prachy předem, tak ten člověk nemusí NIC. Ale co bude v balíku, tak s tím mi dobírka nepomůže.

jestericka34
Nováček 13.12.17 19:55

Ja bych si pres sbazar nic neobjednala, slyšela jsem na něj hodně kritiku a je jedno jestli předem nebo na dobírku. Kde nakupuji a platim předem je mimibazar a za 8 let jsem nemela jediný problém.

AnastazieB
Echt Kelišová 8465 příspěvků 13.12.17 19:58

Na Sbazaru je koncentrace podvodníků… Není tam žádná registrace, hodnocení, nic… Nakupuj na Mimibazaru, tam je aspoň hodnocení a vidíš, co je člověk zač.

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 20:28

@AnastazieB

jj diky :palec:

Marketa4610
Nováček 1 příspěvek 15.12.17 11:08

Me okradla taky a nahlasila jste to? Muj mail je ****** napiste mi zkusime s tim neco udelat, nechci ji to ken tak nechat

edit admin: smazán osobní údaj

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 15.12.17 14:31

@Marketa4610

jdete na policii…ono se to nascita… ja tam byla dnes…potrebujete emailovou komu ikaci a pokud to bude pres 5000 Kc dohromady tak ji obestavi ucet a nam vrati penize

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >