Reklama

Podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 18:43
podvodnice jaroslava.suchaaa sbazar

Ahoj vsichni, pozor na sbazaru byl clovek:jaroslava. suchaaa@seznam­.cz, ktery nabizi fusaky od elodie details za 2000 a dalsi veci.Vim,ze jsem blba…platba zaplacena predem…klasika nejdrive to zacalo tim, ze uz to jde poslat. Potom, ze radeji posle pres PPL. Nasledne to nestihla.Ze prej byla na prodlouzenem vikendu a ze mi posle penize zpatky. Penize ani fusak nikde. Podala jsem trestni oznameni - kdyz se nascitaji nad 5000 Kc, tak treba stravi pristi rok v chladku. Verim, ze nas blbcu je vic.Ucet ma na sporitelne:303719411­3/0800. Ted uz nic neinzeruje, ale urco nekde je.
Vim, jsem pitoma… :zed: uz to neudelam ;)

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9362 příspěvků 13.12.17 18:51

Ted si muzes jen tlouct do hlavy..

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 13.12.17 18:55

Tak pokud o dotyčném není nikde napsáno, že je podvodník, nedá se nijak chránit. Balík na dobírku taky nic neřeší, může v něm poslat cokoli za pár kaček. Jedině nakupovat přes prověřené e-shopy.

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 19:08

Nemyslím že jí za to zavřou

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 19:37

@ka2ka

to si také myslím…ale třeba se to nějak sečte…a bude mít třeba nějaké problémy…ale v našem státě asi těžko… no jak se říká:za blbost se platí

Ivan PPZ
Kelišová 5658 příspěvků 13.12.17 19:52

Dobírka má malou výhodu v tom, že ten „vychytralec“ musí alespoň něco udělat. Musí něco zabalit a jít s tím na poštu. Když pošlu prachy předem, tak ten člověk nemusí NIC. Ale co bude v balíku, tak s tím mi dobírka nepomůže.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 13.12.17 19:55

Ja bych si pres sbazar nic neobjednala, slyšela jsem na něj hodně kritiku a je jedno jestli předem nebo na dobírku. Kde nakupuji a platim předem je mimibazar a za 8 let jsem nemela jediný problém.

AnastazieB
Echt Kelišová 8327 příspěvků 13.12.17 19:58

Na Sbazaru je koncentrace podvodníků… Není tam žádná registrace, hodnocení, nic… Nakupuj na Mimibazaru, tam je aspoň hodnocení a vidíš, co je člověk zač.

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 13.12.17 20:28

@AnastazieB

jj diky :palec:

Marketa4610
Nováček 1 příspěvek 15.12.17 11:08

Me okradla taky a nahlasila jste to? Muj mail je ****** napiste mi zkusime s tim neco udelat, nechci ji to ken tak nechat

edit admin: smazán osobní údaj

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 15.12.17 14:31

@Marketa4610

jdete na policii…ono se to nascita… ja tam byla dnes…potrebujete emailovou komu ikaci a pokud to bude pres 5000 Kc dohromady tak ji obestavi ucet a nam vrati penize

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >